Wigry zwolniły trenera

Wigry zwolniły trenera

Zarząd Wigry Suwałki S.A. zdecydował o zakończeniu współpracy z dotychczasowym trenerem, Pawłem Crettim - poinformował w piątek (19.06) klub na oficjalnej stronie.

 

Czwartkowa (18.06) porażka suwalskich Wigier 0:1 z GKS Tychy przelała czarę goryczy klubowych władz. Zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i szanse na utrzymanie w I Lidze po wczorajszym meczu drastycznie zmalały. 48-letni szkoleniowiec w Suwałkach pracował od 7. października 2019 roku. W tym czasie poprowadził zespół w czternastu ligowych spotkań z których wygrał dwa, dwa zremisował i dziesięć przegrał. Zarząd Klubu podjął też decyzję o zakończeniu współpracy z asystentem trenera, Sławomirem Cisakowskim.

 

Jak informuje klub trwają już rozmowy z potencjalnym nowym szkoleniowcem. Póki co w niedzielnym meczu w Olsztynie przeciwko Stomilowi zespół poprowadzą Donatas Vencevicius i Karol Salik. 

 

3 Komentarzy

Szuwarek

19/06/2020

Może dzięki temu że mniej kasy z Urzędu Miasta i spółek komunalnych będzie szło na kopaczy będzie szansa na finansowanie zieleni miejskiej, remontów drog, A przede wszystkim na REMONT BASENU w SP 10!

Anonymous

19/06/2020

Po 2 pierwszych meczach rozegranych pod wodzą tego pana, mówiłem i pisałem, że Wigry czeka klęska w rozgrywkach. Ten facet  nadaje się co najwyżej na trenowanie drużyny podwórkowej. Prezesie, skąd Ty go wytrzasnąłeś?! Niestety, moja prognoza sprawdziła się, na czym bardzo ubolewam.  Grając w III lidze, może wreszcie coś wygrają.

Paweł Miler

20/06/2020

O dopiero do matematycznych mamy naprzegrywane , pozostał jeszcze cud pod Górą Świętej Anny, ewentualnie w Świętej Lipce albo zaostrzenie pandemii, czy tam epidemii i pozostanie w lidze bez spadków. Nie ma co narzekać, jeszcze są przecież rozwiązania , no chyba że limit szczęścia na Podlasiu w tym roku już się wyczerpał . No w zeszłym roku My skorzystaliśmy z łaski Pańskiej, w tym roku Białystok z  ,,BAS"-em, i dobra . Serio to nie Pana Crettiego wina , po prostu jesteśmy za biedni źle ubrani i niewyszkoleni jak należy . Ale zespół jest odmłodzony i rokuje na fajne widowiska nawet w II lidze . Tradycje mamy piękne , Nawet w 81 jeden z Naszych Suwalskich zawodników i to z klubu ,,Wigry" , a nie że z innego tam klubu zdobył Mistrzostwo Europy w Siatkówce , więc czas adidaski dzieciom pozakładać i na Orlika lecieć bo znowu Rudzewicze i Skrzypkowscy będą filarem Suwalskiego klubu a nie Olszewscy czy Kaczyńscy . 

Dodaj komentarz