Adrian Daniło zdobył Mistrzostwo Polski w Kickboxingu

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Low Kick młodzieżowców

W miniony weekend 1-2 grudnia w Bezledach odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Low Kick młodzieżowców. Adrian Daniło z klubu Panzer Suwałki w najbardziej obstawionej kategorii wagowej do 75 kg zdobył Mistrzostwo Polski.

Zawodników w tej wadze było tak dużo, że suwalczanin musiał stoczyć walki już w piątek wieczorem - bezpośrednio po oficjalnym ważeniu.

• W ćwierćfinale Adrian pewnie zwyciężył na punkty pokonując Tymoteusza Kopę z Łaz.
  • W walce półfinałowej zawodnik Panzer Suwałki nokautuje Damiana Woźnego z Siedlec.
  • W finale suwalczanin spotyka się z utytułowanym Szymonem Orzołem z Ostrołęki doprowadzając do liczenia przeciwnika w drugiej rundzie. Ostatecznie Adrian Daniło wygrywa finał Mistrzostw Polski jednogłośną decyzją sędziów i zdobył najwyższe trofeum w naszym kraju - tytuł Mistrza Polski.

Kolejną profesjonalną walkę Adriana będziemy mogli zobaczyć na żywo już 2 marca 2024 r. w hali Suwałki Arena podczas gali Panzer Kickboxing Night 6.