OZE PROJEKT W SUWAŁKACH!!

OZE PROJEKT W SUWAŁKACH!!

Wywodzimy się z Olsztyna, ale działamy na terenie całej Polski Północnej i Centralnej. W chwili obecnej mogą Państwo bezpośrednio umówić się na spotkanie z doradcą w Suwałkach! Pani Dominika prostym językiem przedstawi Państwu korzyści płynące z instalacji systemu fotowoltaicznego.

Zaufało nam tysiące Polaków!

OZE Projekt, to największa firma fotowoltaiczna w północnej i centralnej Polsce. Prowadzimy kompleksowe usługi związane z dystrybucją sprzętu, jego sprzedażą oraz instalacją w miejscu inwestycji. Dotychczas nasza firma wybudowała już ponad 1600 instalacji fotowoltaicznych. Nasze ekipy monterskie pracowały na dachach domów, firm i budynków gospodarczych w województwie warmińsko-mazurskim, podlaskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, łódzkim, wielkopolskim, a nawet w zachodnio-pomorskim.

Czym się wyróżniamy?

Co nas cechuje? Jak podkreślają sami klienci – jest to przede wszystkim jakość. Moduły, które instalujemy produkowane są przez firmę JA Solar. To jeden z najlepszych producentów świata, będący na liście Tier 1, na której znajdują się wyłącznie najlepsze na świcie firmy zajmujące się wytwarzaniem modułów fotowoltaicznych. Jeśli chodzi o nasze falowniki, również są to produkty światowej klasy. Solar-Edge, Huawei, Fronius czy Sofar Solar, to marki, których nikomu nie trzeba przedstawiać. To, co nas wyróżnia na tle innych firm, to również bezpieczniki. Najwyższej klasy zabezpieczenia antyprzepięciowe montowane są zarówno po stronie prądu stałego, jak i zmiennego. Dzięki temu ograniczniki przepięć chronią instalację i inne urządzenia znajdujące się w sieci przed skutkami przepięć.

OZE Projekt, to nie tylko fotowoltaika

W OZE Projekt zajmujemy się nie tylko fotowoltaiką, ale również pompami ciepła. Urządzenia te, to czystość i komfort użytkowania. Dom bez komina, kotłowni i pomieszczenia na opał? To możliwe. Pompy ciepła, to szeroki wachlarz korzyści, a jednym z największych profitów są spore oszczędności. Nie dziwi zatem fakt, że w naszym kraju, sprzedaż tego typu źródeł ciepła znacznie wzrosła. Podkreślają to również nasi klienci, którzy coraz częściej pytają i inwestują w tego typu źródła ciepła.

Choć nasza firma należy do czołówki polskich firm realizujących mikroinstalacje fotowoltaiczne i stale się rozwija, dwie kwestie zawsze pozostaną bez zmian:

– o skomplikowanych sprawach mówimy prostym językiem,

– jesteśmy dumni z tego, co robimy, dlatego możesz na nas liczyć przed, w trakcie i po nawiązaniu z nami współpracy (wypicie kilku kaw z naszymi pracownikami jest wręcz zasadą).

W naszym zespole pracuje już ponad 100 osób – fachowców z zakresu energetyki, elektryki, inżynierów budownictwa, monterów.

Możesz się po nas spodziewać wiedzy i doświadczenia zdobytego w pracy dla międzynarodowych koncernów elektroenergetycznych, wzbogaconego o osobiste podejście do każdej inwestycji. Jak sam się przekonasz – najpierw słuchamy, potem odpowiadamy na Twoje potrzeby.

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej – Polska PV, największej instytucji pozarządowej, zajmującej się rozwojem fotowoltaiki w Polsce.

Możemy się pochwalić nagrodami branżowymi:

  • Najdynamiczniej rozwijająca się firma 2018′ wg Corab,
  • Dobre praktyki w dobrych rękach 2019′ od GLOBEnergia.
  • Dobre praktyki w dobrych rękach 2020′ od GLOBEnergia.

Od początku istnienia firmy, celem działania OZE Projekt są zadowoleni klienci. Dzięki temu, dołączają oni do naszej rodziny by cieszyć się z ekologicznej i darmowej energii. Teraz nadszedł moment aby ogłosić, że do rodziny OZE Projekt dołącza jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce Dorota Szelągowska.

Chcesz dołączyć do rodziny OZE Projekt tak, jak Dorota Szelągowska i tysiące zadowolonych klientów?

Skontaktuj się z naszym doradcą - Dominika Bednarko tel. 570 056 888

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz