Znęcał się nad żoną i dziadkiem

policjanci interweniowali u jednej z rodzin zamieszkałej w Olecku

Policyjny dozór, nakaz opuszczenia mieszkania, zakaz zbliżania oraz kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Taki środek zapobiegawczy zastosował prokurator wobec 29-latka, który znęcał się nad żoną oraz dokonał uszkodzenia ciała swojego dziadka. 

 

W środę (06.01) oleccy policjanci interweniowali u jednej z rodzin zamieszkałej w Olecku. Jak ustalili funkcjonariusze, 29-latek pod wpływem alkoholu wszczął awanturę z żoną, uderzył ją, szarpał za włosy oraz dusił. Ponadto mundurowi ustalili, iż taka sytuacja trwa od dłuższego czasu. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany. Podczas sprawdzania osoby zatrzymanej policjanci znaleźli u 29-latka pudełko, w którym znajdował się susz rośliny. Wstępne badanie wykazało, że to marihuana.  

 

W piątek (08.01), po zebraniu materiału dowodowego, 29-latek usłyszał zarzut znęcania się nad żoną oraz uszkodzenia ciała swojego dziadka, a prokurator na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Olecku zastosował wobec niego policyjny dozór, nakaz opuszczenia mieszkania, zakaz zbliżania oraz kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Za znęcanie się nad osobami najbliższymi grozi kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz