Mistrzostwa Polski Kettlebell Sport - 6 medali Suwalczan

W Gdyni ekipę z Suwałk reprezentowało 15 zawodników

 

W minioną sobotę (20.06) w Gdyni odbyły się Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Kettlebell Sport. Suwalska ekipa Kettlebell Jaćwież Suwałki  zdobyła podczas zawodów sześć medali. 

 

Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Kettlebell Sport to prestiżowe zawody w podnoszeniu odważników kulowych, organizowane przez Polską Federację Kettlebell Sport. Wyróżniają się one specyficzną formułą nawiązującą do standardów wojskowych i służb mundurowych. W Gdyni ekipę z Suwałk reprezentowało 15 zawodników, co przełożyło się na jeden złoty, cztery srebrne i jeden brązowy medal.

 

Konkurencja Snatch/Rwanie 12 minut 

  • Dzmitry Khlapianik 1 miejsce w kategorii Pro 32 kg 
  • Mateusz Muczyński 2 miejsce w kategorii Pro 32 kg 
  • Wioleta Bujanowska 2 miejsce w kategorii Służb Mundurowych oraz 3 miejsce w Open 16 kg 
  • Magda Gajewska 2 miejsce w kategorii open 16 kg 
  • Daria Gagacka 2 miejsce w kategorii open 12 kg  

 

Foto: Kettlebell Jaćwież Suwałki

Dodaj komentarz