Spotkania autorskie z wymienialnią książek

będzie można wymienić się książkami oraz wziąć udział w spotkaniach autorskich

 

Do zrobienia grudniowych porządków w domowych biblioteczkach zachęca Suwalski Ośrodek Kultury. W sobotę (02.12) w Kawiarence Artystycznej przy ul. Noniewicza będzie można wymienić się książkami oraz wziąć udział w spotkaniach autorskich.

 

Spotkanie dla moli książkowych, miłośników czytania, dyskusji o i na temat książek organizuje Suwalski Ośrodek Kultury. Zapewne każdy z nas ma w swoich zbiorach tak zwane „półkowniki”, które są poczytane po wielekroć i można je puścić w świat. Bo książka nie może stać na półce, książka musi być czytana, powinna krążyć po świecie, odwiedzać ludzi, ich domy, ich koty i ich ciepłe koce. 

 

Wszystkich zafiksowanych na punkcie książek SOK zaprasza w najbliższą sobotę, 2 grudnia od godziny 15.00 do Kawiarenki Artystycznej, gdzie zaplanowano pierwszą "wymienialnię" książek. Można przyjść ze swoim egzemplarzem, albo kilkoma i zamienić go na inny, a przy okazji pogadać o swoich ulubionych tytułach, autorach, przyzwyczajeniach, miejscach, gdzie się najlepiej czyta, a nade wszystko spotkać pokrewne dusze.


 
Podczas wymienialni odbędą się również spotkania z autorami. Wojtek Steckiewicz napisał już kilka książek z gatunku fantasy i obiecał, że opowie o nich i swojej pasji. Gościem będzie też Ewelina Domańska, na co dzień nauczycielka języka angielskiego, autorka bardzo dobrze przyjętego przez krytykę i czytelników thrillera „itakjuzniezyjesz.com”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Dodaj komentarz