W piątek 24. października w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach odbędzie się koncert rapera Kolah. Wstęp wolny.
Mirosław „Kolah” Kolczyk to ewangelista, raper i były więzień, który prowadzi działalność profilaktyczną wśród młodzieży, opowiadając swoją historię i angażując się w projekty muzyczne takie jak Royal Rap, Kawa i TGD (Trzecia Godzina Dnia). Zmiana, jaką przeszedł z przestępcy i narkomana do "Dziecka Bożą" i rapera, stanowi podstawę jego pracy ewangelizacyjnej w szkołach, domach dziecka i ośrodkach opiekuńczych.
Koncert w Suwałkach będzie okazją do zapoznania się z jego twórczością na żywo. Początek w piątek 24. października w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach o godzinie 18.00. Wstęp wolny.