Movement Arena Suwałki odmraża sport na dobre!

Movement Arena Suwałki odmraża sport na dobre!

Sportowe - wakacyjne półkolonie, których dzieci długo nie zapomną, wyjątkowe urodziny, nowe atrakcje w parku trampolin, największa strefa dla dzieci, czy wciąż nowy Laser Tag - Movement Arena Suwałki, czyli największa strefa rozrywki w regionie odmraża sport na dobre!
 

„Czas pandemii i obostrzeń” wykorzystaliśmy jak zwykle na rozbudowę i wprowadzanie nowych atrakcji – mówią właściciele, którzy już przekonują się, jak mieszkańcy regionu bardzo potrzebują sportu, ale też „oddechu” i świetnej zabawy.

 

Przypomnijmy, że Movement Arena Suwałk to obiekt, w którym atrakcje czekają na każdego: od maluchów, którzy mogą spędzić czas na cztero-kondygnacyjnym małpim gaju i dmuchanych zjeżdżalniach, aż po ich rodziców i dziadków, na których czekają m. in. korty do squsha, czy siłownia. Główne atrakcje Movement Areny to jednak  nadal park trampoli, strefa parkour oraz strefa laserów z kilkusetmetrowym labiryntem. Urodziny, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie, czy panieńskie, rodzinne spotkania sportowe, lekcje wychowania fizycznego, czy szkolne wycieczki to tylko niektóre z wielu możliwości spędzeniu czasu na Arenie w większej grupie.

 

A teraz trwają zapisy na wakacyjne półkolonie! Jedyne takie zajęcia w regionie, aż 5 dni świetnej zabawy z naszymi animatorami - trenerzy parkour i akrobatyki, wprowadzą dzieci w świat zabawy ruchem. Przygotowany plan treningowy, połączony z dodatkowymi atrakcjami (każdego dnia inna atrakcja główna) zostanie w pamięci na długo. Miejsce zapewni różnorodność zajęć i zdecydowanie brak nudy.

 

Jeśli Twoje dziecko jest w wieku od 7 do 15 lat to ta oferta jest dla Ciebie!

 

Terminy:

  1. 05 – 09.07.2021
  2. 19 – 23.07.2021
  3. 02 – 06.08.2021

 

  • adres: ul. Szkolna 4, 16-400 Suwałki
  • telefon: 518213791
  • adres e-mail do kontaktu: [email protected]
     

Więcej na: movementarena.pl/suwalki/

Dodaj komentarz