SuperBohaterowie promują segregację odpadów

Miasto Suwałki rozpoczęło nową akcją edukacyjno – informacyjną

 

Miasto Suwałki rozpoczęło nową akcją edukacyjno – informacyjną dotyczącą konieczności segregowania odpadów oraz uświadamiającą o płynących z tego korzyściach.

 

Rodzina „SUwalczaków” - dzielni SuperBohaterowie, których główną misją jest uratowanie Suwałk przed zalewem nieposegregowanych śmieci. W taki sposób władze miasta promują nową kampanię edukacyjno – informacyjną skierowaną do mieszkańców miasta, która ma zwrócić uwagę na problem braku segregacji śmieci oraz zalet płynących z ich segregacji. To po pierwsze dbałość o nasze środowisko, a po drugie niższe opłaty za wywóz śmieci. 

- SUwalczaki to iście wyjątkowa rodzina! Każdy jej członek ubrany jest w inną pelerynę charakterystyczną dla odpowiedniego rodzaju kosza. Wszyscy bohaterowie posiadają też imiona nawiązujące do konkretnych pojemników do segregacji! Jakie? Będziemy je zdradzać w toku zaplanowanej kampanii. Rodzina SUwalczaków już niebawem pojawi się na ulotkach, plakatach, w przedszkolach i szkołach. Będą magnesy na lodówki i inne gadżety. SUwalczaki będą cyklicznie pojawiać się w Internecie oraz w mediach społecznościowych - informuje suwalski Ratusz.

Idea SuperBohaterów ma przyciągnąć uwagę młodych mieszkańców, którzy uwielbiają postacie z komiksów, a w nieco starszych suwalczanach obudzić chęci bycia herosem, który uratuje nasze miasto przed inwazją wszechobecnych odpadów.

 

3 Komentarzy

pisiorek

01/12/2023

A ta czapka dziadka do złudzenia przypomina orła werhmachtu czyż nie?

Adolf

03/12/2023

Dodane przez pisiorek w odpowiedzi na

Dziadek z Wermachtu jest tylko jeden, ale teraz strach dokuczać nie daj Boże przyszłemu płemiełowi ! Podobno każdemu myślącemu na prawo wyśle 10 migrantów prosto z Lampeduzy !

Dodaj komentarz