Punkt Wigier z Krypnianką Krypno

Krypnianka Krypno - Wigry Suwałki 1:1

W spotkaniu 20. kolejki IV ligi podlaskiej piłkarze suwalskich Wigier zremisowali na wyjeździe z Krypnianką Krypno 1:1.

Dziesiąta w tabeli Krypnianka Krypno i znajdujące się na czwartej pozycji Wigry Suwałki zmierzyły się między sobą w piątkowym (24.03) meczu piłkarskiej IV Ligi. Biało-niebiescy w ostatniej kolejce pokonali przed własną publicznością 3:0 Cresovię Siemiatycze, a dzisiejsi rywale suwalczan ulegli na wyjeździe 1:4 Promieniowi Mońki. Piłkarze Krypnianki chcieli w obecności własnych kibiców zmazać ostatnią porażkę i zapunktować właśnie w spotkaniu z suwalską drużyną.

Początek meczu wydawał się iść po myśli gospodarzy, którzy w 20. minucie gry po dokładnym uderzeniu wyszli na prowadzenie. Podopieczni Kamila Lauryna zdołali jednak wyrównać jeszcze przed przerwą, a do siatki rywali trafił Krzysztof Cudowski. W drugiej połowie Wigry miały kilka dogodnych sytuacji, aby wyjść na prowadzenie, jednak ostatecznie piłka do bramki nie wpadła ani razu i mecz zakończył się podziałem punktów.

Po 20. rozegranych spotkaniach drużyna z Suwałk ma na koncie 40 punktów i zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Trzeci Ruch Wysokie Mazowieckie ma tyle samo punktów, ale na ten moment o dwa spotkania rozegrane mniej. W następnej kolejce biało-niebiescy podejmą Dąb Dąbrowę Białostocką. Mecz w Suwałkach rozpocznie się w sobotę 1. kwietnia o godzinie 17.00.