Utrudnienia drogowe na Dwernickiego i parada uczestników Suwałki Street Festiwal

całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. gen. J. Dwernickiego

 

W piątek 7. czerwca w godzinach 17:00 – 21:00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. gen. J. Dwernickiego na odcinku od skrzyżowania z ul. T. Noniewicza do wyjazdu z parkingu CH Plaza. Utrudnienia wystąpią również podczas parady ulicami miasta uczestników Suwałki Street Festiwal.

 

W związku z organizacją imprezy sportowej pn. „Suwałki Street Festiwal” Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w dniu 07 czerwca 2024 r. w godz. 17:00 – 21:00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. gen. J. Dwernickiego (na odcinku od skrzyżowania z ul. T. Noniewicza do wyjazdu z parkingu podziemnego Centrum Handlowo – Rozrywkowego Suwałki Plaza) w Suwałkach.

 

Ponadto, w związku z przejazdem uczestników imprezy na teren bulwarów nad rzeką Czarna Hańcza, w godz. 21:00 – 22:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: Utrata – Sejneńska – 1 Maja – L. Waryńskiego – T. Noniewicza – Wigierska – 24 Sierpnia – Zarzecze – Bakałarzewska – A. Mickiewicza – A. Wajdy w Suwałkach.

 

1 Komentarzy

Czy już nie ma gdzie organizować takich imprez ? Zamknęli centrum miasta na kilka godzin, żeby Czesław złapał parę punktów. Całe szczęście, że skończyli przed zmrokiem, bo biedne dzieci bawiły by się po ciemku.

Dodaj komentarz