Nowy sprzęt trafił do Domu Dziecka w Pawłówce

Komputery dla dzieci z domu dziecka

Nowe komputery wraz z oprogramowaniem trafiły do 91 uczących się dzieci z rodzin zastępczych oraz Domu Dziecka w Pawłówce.

 

Powiat Suwalski finalizuje działania w ramach rządowego Projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19” współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój lata 2014-2020 - Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.

 

Nowe komputery wraz z oprogramowaniem trafiają do 91 uczących się dzieci z rodzin zastępczych oraz Domu Dziecka w Pawłówce. Przekazano również kilkadziesiąt drukarek, słuchawek z mikrofonami oraz środki ochrony osobistej w postaci rękawiczek, maseczek i płynu dezynfekującego. To ważne wsparcie w procesie edukacji dzieci i młodzieży w sytuacji pandemii. W ramach projektu Powiat Suwalski przekazał rodzinom pomoc o łącznej wartości niemal 310 tysięcy złotych.

 

2 Komentarzy

Pięknie wyglądacie na tym zdjęciu obdarowując pierdołami te biedne dzieci. A tak się składa, że my wiemy jak wygląda tam codzienność i cierpienie ale już o tym nie ma słowa i tego co na prawdę można dla nich zrobić. No ale na zdjęciu wasze mordy wyszły świetnie, gratuluję, wydrukują sobie na tych waszych drukarkach zdjęcia siniaków i swoich krzywd. Co zrobią z maseczkami, nałożą zamiast kasku jak biją się wzajemnie, bo nie ma kto się nimi zajmować? "To ważne wsparcie dla dzieci w sytuacji pandemii. Powiat Suwalski przekazał rodzinom pomoc o łącznej wartości niemal 310 tysięcy złotych." Pojechać i wyciągnąć ci jeden z drugim większość tych pieniędzy z mordy chamy zakłamane? Myślicie, że nie wiemy gdzie są te pieniądze? W kolejnych miesiącach po moim powrocie będzie tyle reportaży, że się tutaj posracie frajerzy, takie zmiany was tutaj czekają, że nie będziecie wiedzieli co się dzieje, a ile z was zostanie sławnych. Tylko to taka odwrócona sława, jak odwrócone dziewiątki. Czekaliście i zbieraliście sobie latami. Suwałki zostaną strategicznym miejscem dla nadchodzących w niedalekiej przyszłości wydarzeń.

Dodaj komentarz