Przekazali ciepłe posiłki medykom z suwalskiego szpitala

Przekazali ciepłe posiłki pracownikom Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach

Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej z regionu oraz Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci" z Suwałk przekazali we wtorek (21.12) ciepłe posiłki pracownikom Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera. 

 

Dziś przed głównym wejściem suwalskiego szpitala odbyła sia konferencja prasowa z udziałem posła Krzysztofa Truskolaskiego, wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Suwałkach Jacka Niedźwiedzkiego oraz przedstawicieli Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci" o sytuacji związanej z pandemią COVID-19. W tym przedświątecznym okresie postanowili bowiem wspomóc medyków walczących na pierwszej linii pandemicznego frontu ciepłym posiłkiem. W rozmowie z mediami mówili natomiast, że lekarze cierpią z powodu nieudolnej polityki Prawa i Sprawiedliwości, braku walki z pandemią, strategii i zharmonizowanego programu szczepień. 

- Dziś, w tym przedświątecznym okresie chcemy podarować ciepły posiłek, drugie śniadanie dla lekarzy, którzy na co dzień walczą z pandemią COVID-19. Jesteśmy wdzięczni za ich poświęcenie dla nas i dla przyszłości naszego państwa, ale również dla zdrowia obywateli. Chciałbym w tym miejscu zachęcić wszystkich do szczepień, do korzystania z tego co mamy, ze wszystkich możliwych sposobów, aby pandemię jak najszybciej pokonać. Niestety rząd PiS-u nie radzi sobie z pandemią. Działania, które podejmują są działaniami pozornymi. Lekarze tu w Suwałkach muszą na co dzień walczyć z pandemią, a ze strony rządy pomocy praktycznie nie ma - powiedział poseł Krzysztof Truskolaski.  
 

 

10 Komentarzy

Co znaczy to śniadanie dzisiaj? Jutro też dostarczycie? Hipokryzja i obłuda na całego! I jeszcze kto wam to dał, bo sami nie kupiliście. Żenada! 

czy te ciołki z PO wiedzą, że medycy pracujący w szpitalach przy covid dostawali i dostają w dalszym ciągu 100% dodatki do wynagrodzenia. Przeciętny lekarz to takie śniadanko za swoje obecne wynagrodzenie może sobie fundować codziennie z Mariottu. Tępa propaganda, dno.

Bareja

21/12/2021

Czemu jak ich bardzo obchodzi los medyków to nie pomagają im bez blasku fleszy i kamer. Czy ta ich "WIELKA DOBROĆ" to tak bardzo szczera? Oj widać, że są młodzi i jeszcze mało rozgarnięci. Pomoc na Pokaz to nie pomoc. TO REKLAMA samego siebie i nazywajmy to tak jak jest. :)

Głodujący medycy?Pseudoelity dla pseudoelit ,a  maluczkim nic.Pamietajcie przy wyborach maluczcy.

przecież lekarze w szpitalu mają zarobki łącznie z dodatkiem covidowym 40-55 tys. miesięcznie

Ryszard

21/12/2021

Ciepłe posiłki lekarzowi, który zarabia więcej niż cała ta drużyna "Młodych Demokratów" ?. PO naprawdę  oderwała się od realnej rzeczywistości. Kto wam POdpowiada te szalone POmysły? Może niech POseł Truskolaski zainteresuje się jak funkcjonuje służba zdrowia w Białymstoku, gdzie rządzi jego Tatuś?

 

 

 

mieszkaniec

21/12/2021

Umierają z chorobami współistniejącymi.Leży pacjent nieprzytomny nie otrzyma leków, które musi przyjąć z tytułu innych chorób i koniec. I słynne: niewydolność układu krążenia. A to wynika głównie z brakiem kadry pielęgniarek 10 lat temu na oddziale na którym przebywałem dość często, stan zmniejszył się prawie o 50%.

mieszkaniec

21/12/2021

PO 8 lat i co zrobiliście dla poprawy lecznictwa w Polsce. Wszystkie partie rządzące po komunie zaniedbały inwestycje w publiczną służbę zdrowia. 

Widzę,że tresura nie poszła w las,ostatnio poseł nam drogę budował do Białegostoku,a teraz załatwi nam dostęp do morza.Ludzie,jeżeli macie chociaż trochę zdrowego rozsądku nie wierzcie w ich żadne słowo.Najgorsze,że to my naród musimy utrzymywać tą .... niech każdy sobie wypełni ten wielokropek.Ps.oczywiście mowa tu o prawicy,lewicy,opozycji,rządzących od 1989r. Zdrowia i Wolności.

Dodaj komentarz