Jednodawkowa szczepionka przekonała mieszkańców

Szczepienia na koronawirusa w mobilnym punkcie w Suwałkach

W środę (02.06) uruchomiony został mobilny punkt szczepień przy Urzędzie Gminy Suwałki. Od rana zaszczepiło się tam już kilkadziesiąt osób. 

 

Od 2 do 6 czerwca mieszkańcy Suwałk i powiatu suwalskiego będą mogli zaszczepić się przeciwko COVID-19 w mobilnym punkcie szczepień, który został już ustawiony przy ulicy Świerkowej, w sąsiedztwie budynku Gminy Suwałki. Pierwszego dnia można powiedzieć, że punkt cieszy się powodzeniem o czym świadczy kolejka oczekujących. Pierwszej zaszczepionej osobie Zbigniew Mackiewicz, wójt gminy Suwałki wręczył upominek. Jak powiedział, to na zachętę do szczepień. 

 

Przypomnijmy, że punkt będzie działał codziennie od 9:00 do 17:00 do niedzieli (06.06), a jeśli będą chętni termin zostanie przedłużony. Zaszczepić mogą się wszyscy chętni, czy to mieszkańcy miasta, gminy, powiatu, czy też przyjezdni. W punkcie wykonywane są szczepienia jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson i w przypadku wielu osób właśnie to zaważyło na decyzji o szczepieniu.

 

Foto: Gmina Suwałki

7 Komentarzy

Ciekawe, czy jak zaszczepiłem sie pierwszą dawką innej szczepionki to mogę teraz wykonać szczepienie jednorazową szczepionką J&J ? Na pewno są tutaj wybitni znawcy tematu.

ZNAJOMA

07/06/2021

Zbigniew Mackiewicz nie chce być gorsz od przełomca/kjm\Tamtemu w żłoby dano i zbyszek chce mu dorównać.Poświęci mieszkańców za 33 srebrniki. Ale mieszkańcy nie są owcami prowadzonymi do totalnej masakry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MK -jego testament nic nie znaczy,on nie dorówna szumowskiemu ,niedzielskiemu,morawieckiemu, czy kaczce.Zrobi co mu kazano i jego unieszkodliwią.Po co im taki ktoś.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak zdradził swoich ludzi, te nie będzie się wahał zdradzić ich/patrz wyżej/

Dodaj komentarz