Co z kurtynami wodnymi w czasie upałów?

możliwość ustawienia w mieście mgławic i kurtyn wodnych

O możliwość ustawienia w najbardziej uczęszczanych miejscach w mieście mgławic i kurtyn wodnych pyta radny Jacek Niedźwiedzki z Koalicji Obywatelskiej. 

 

- W związku z ogromnymi upałami i zbliżającym się okresem wakacyjnym zwracam się z zapytaniem czy Urząd Miasta Suwałki przewiduje ustawienie we współpracy z PWiK Suwałki kurtyn i mgławic wodnych w najbardziej uczęszczanych miejscach naszego miasta. Niewątpliwie byłaby to możliwość dla mieszkańców Suwałk, a w szczególności osób starszych do ochłodzenia w tak gorące dni - interpeluje radny.

8 Komentarzy

mordan

22/06/2021

W czasie upałów każdy powinien odpowiedzialnie planować swoją aktywność na otwartym powietrzu. Kurtyny wodne to marnotrawstwo wody, gdyż działają cały czas, bez względu na to, czy ktokolwiek z nich korzysta.

Janusz

23/06/2021

A może przy kurtynach należałoby zamontować fotokomórki, które to, by włączały wodę, wtedy gdy ktoś się zbliża do kurtyny? Wydatek nikły, oszczędność ogromna.

Mieszkaniec

23/06/2021

Proponuję aby urzędasy odpowiedzialni za dewastację Parku Konopnickiej (chodzi o zieleń) oraz prezydent z jego świtą, w godz. 10.00 - 14.00 wykonywali część swoich obowiązków w punkcie mobilnym Urzędu Miasta usytuowanym w centralnym punkcie tego beton placu, propagując jednocześnie akcję "Kocham Beton i Upały".

To chyba jakaś kpina! To był park? Chyba tylko dla wsiowych. Topole, ścieżki asfaltowe i totalny syf. Całe szczęście że to już zlikwidowane. Asfalt i topola były oznakami cywilizacji dla społeczności wiejskich. 

Dodaj komentarz