Jarosław Zieliński stracił ochronę i limuzynę

Limuzyna i funkcjonariusze SOP towarzyszyli politykowi Prawa i Sprawiedliwości od 2015 roku

 

Poseł Jarosław Zieliński stracił prawo do limuzyny Służby Ochrony Państwa i chroniących go funkcjonariuszy. 

 

Poseł Jarosław Zieliński stracił prawo do limuzyny Służby Ochrony Państwa i zespołu chroniących go funkcjonariuszy - dowiedział się portal tvn24.pl. Limuzyna i funkcjonariusze SOP towarzyszyli politykowi Prawa i Sprawiedliwości od 2015 roku, kiedy to pełnił funkcję wiceministra spraw wewnętrznych i administracji. I choć funkcji tej nie pełnił już od czterech lat, to udogodnienia w postaci ochrony i limuzyny pozostały. 

- Nigdy nie było realnych powodów, by go chronić. Decyzja o przyznaniu mu ochrony nie była merytoryczna i decyzja o cofnięciu również merytoryczną nie jest - mówi portalowi tvn24.pl chcący zachować anonimowość doświadczony urzędnik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

26 Komentarzy

przecinanie wstęgi niedługo juz nie będzie potrzebne,, skończy się budowanie dróg, a na tych drogach co juz są będziemy obserwowac islamistów, tych z białorusi, ale też tych, których niemcy chcą się pozbyć. Wolałam juz patrezć na przecinanie wstęgi

Ciekawski Lewak

07/11/2023

Dodane przez Asia w odpowiedzi na

Żeby nie nosił nosa on i Cały PiS wysoko to by dalej rządzili. Wyłaził buractwo i ludzie mieli dość. Dróg nabudowali podobno jak nigdy. Wiec narazie wystarczy. Wiec niebieduj. Za PO tez jakiś żyliśmy ibtez było Ok. Mógł być bardziej skromny i było by Ok. Bardziej do ludzi a nie obok ludzi. Ludziom już nic nie pomagał tylkoswego blichtru patrzył to teraz macie PIS iorki

Konfederacja

09/11/2023

Dodane przez Ciekawski Lewak w odpowiedzi na

kroczy przed upadkiem.Tego PIS doświadczyło na własnej skórze.

wstegi, kobiety lubią kolorowe, ale kto będzie podlewał kwiaty które Jarosław poświęci w parku Suwałk 11 liśćopada

Budowanie dróg to proces długotrwały i w większości nowo otwarte drogi były zaczęte przez poprzednią ekipę. Co do emigracji to Polska w ciągu ostatnich trzech lat wydała blisko 2 miliony wiz nowym pracownikom spoza Unii Europejskiej (nikt nie wydał więcej). Proponuję odstawić TVPiS i sprawdzić dane w internecie pochodzące z niezależnego źródła.

Ot i głupia bzdziągwa. Uważaj ciebie pierwszą ci islamisci uzyją, hahahahahaaa!!!

Niepasożyt

07/11/2023

Dodane przez Asia w odpowiedzi na

Nabierz odpowiedniej prędkości biegnąc i rąbnij w grzejnik głową, może się okazać, że pozostały tam jeszcze resztki mózgu. Chociaż tej odrobiny zapewne też nie używasz do myślenia...

Wstęgi to masz w głowie Asiu lubisz jak cię okradają jak tak to na węgry.

 

   Mam gdzieś tych z lewa i prawa. Jednak obserwuję, kto jest kim w tym kraju i regionie. Pysiorek, Jarek pomógł trochę Suwalczanom, więc miał prawo przeciąć tu i ówdzie wstęgę. Powiedzmy szczerze, podczas przecinania zawsze ktoś jeszcze stał obok, niekoniecznie z PIS-u. Popatrzę teraz z zaciekawieniem, ile zrobią ci z lewa. Co do Jarka, jak z drwiną tu go nazywają " sprzymierzeńcy" , powiem tak:  "żaden prorok nie jest mile widziany w swojej ojczyznie ".

bezdomny

07/11/2023

Zobaczy p.poseł w końcu ile kosztuje 1 litr benzyny. Tyle lat za darmochę 4 litery wozić. Wystarczy, że podatnicy płacą za hotel przy sejmie, wyżywienie oraz panny lekkich.....Nie wiadomo tylko co ze składaniem wieńców po posągami też trza dojechać.  

Ja pi....le, skąd ten TVN bierze tych informatorów, przyznanie ochrony i limuzyny było nieuzasadnione i cofnięcie też nieuzasadnione. To jak w końcu jest?Informator debil i redaktor jeszcze większy. Nie dziwię się że informatorzy TVN, prawie zawsze są anonimowi, a może zwyczajnie redaktorek wymyślił informatora, żeby bardziej  dowalić Zielińskiemu, bo inaczej na premie by nie zarobił.

yyyyyy

07/11/2023

Dodane przez Olo w odpowiedzi na

Niech "pan" własne imię podaje! Trochę odwagi, już nic "pan" nie ryzykuje.

Jarosław Nożycoręki... cóż on teraz pocznie? To dopiero początek rozliczeń... a taki fajny był, błyskali mu pod domem...

Czwartego do b…

08/11/2023

Dzięki Bogu że Niedźwiadka wybrali! Ale... gdzie jest O Boże, Boże Bożenka Kamieńska?!?? Gdzie ona jest? I gdzie jej sukcesy?!?!? Czy Placek da radę narobić tyle co ona?!?! Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi.... 

I jak zwykle za pieniądze wszystkich Polaków! I można się ustawić??? Kiedy się tej bajzel skończy????

Kiedy miał ochronę, to lewactwo szczekało, że po co ? Gdy zabrali, mają znów powód do szczekania. A gdyby tak Zielińskiego teraz pobili czy zabili, skomleliby co to za minister, bez ochrony ? Kto wam dogodzi , chyba tylko wasz ukochany, załgany, nie polski TVN ?

marek jurek

20/11/2023

Mam gdzieś tych z lewa i prawa. Jednak obserwuję, kto jest kim w tym kraju i regionie. Pysiorek, Jarek pomógł trochę Suwalczanom, więc miał prawo przeciąć tu i ówdzie wstęgę. Powiedzmy szczerze, podczas przecinania zawsze ktoś jeszcze stał obok, niekoniecznie z PIS-u. Popatrzę teraz z zaciekawieniem, ile zrobią ci z lewa. Co do Jarka, jak z drwiną tu go nazywają " sprzymierzeńcy" , powiem tak:  "żaden prorok nie jest mile widziany w swojej ojczyznie ".

Grzegorz

25/11/2023

Może w końcu ciś PKS i PKP zarobi i nie daj boże jego starej na drogach. Bo, znowu dla Policji słupki podskoczą. A z drugiej strony to czego się on obawia ? Normalny człowiek to nie musi się innych obawiać, no chyba że ma coś za uszami.

Dodaj komentarz