Suwalskie Tropy Race - ruszają zapisy

Zawody rowerowe po szutrach Suwalszczyzny i Pojezierza Ełckiego

Rower. Szutry. Niezwykłe widoki. Przygoda! Jeśli te hasła są Wam bliskie, warto rozważyć start w "Suwalskie Tropy Race", czyli nowych zawodach rowerowych po szutrach Suwalszczyzny i Pojezierza Ełckiego.

 

Suwalskie Tropy Race to zawody po wyznaczonej trasie, i to nie byle jakiej, bo liczącej aż 500 km w wariancie maksimum, i 200 km w opcji krótszej. Sposób pokonania trasy zależy tylko od Ciebie - to trasa zarówno dla ścigantów, którzy jadą bez odpoczynku na posiłek czy sen, jak i dla osób szukających przygody, malowniczych widoków, lubiących odkrywanie nowych miejsc. Nawet jadąc bardziej turystycznie i zatrzymując się na nocleg po drodze, masz szansę na koszulkę finishera - limity są dość długie, bo odpowiednio 72h i 60h. 

 

A na koniec to co najważniejsze - obie trasy przechodzą przez najpiękniejsze rejony północno – wschodniej Polski, takie jak pagórkowaty i utkany jeziorami Suwalski Park Krajobrazowy,  okolice jeziora Wigry, Góry Sudawskie czy pogranicze polsko - litewskie. Przejazd zawodników będzie dostępny on-line.

 

Zapisy startują już 1 marca o godzinie 20.00! Więcej szczegółów znajdziecie na www.suwalskietropy.pl 

Dodaj komentarz