Zostań gwiazdą sceny - SOK zaprasza na Mini Playback Show

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież na Dzień Dziecka

 

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież w wieku 5-14 lat do udziału w konkursie Mini Playback Show. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 maja.

 

Zaledwie kilka tygodni pozostało do wielkiego święta – Międzynarodowego Dnia Dziecka. Suwalski Ośrodek Kultury już dziś zaprasza na Artystyczne Podwórko,1 czerwca w plenerze przy ul. Jana Pawła II 5, w godzinach 12.00-14.00.  Jedną z atrakcji będzie konkurs Mini Playback Show. Organizatorzy zapraszają do udziału dzieci i młodzież w wieku 5-14 lat. Na zgłoszenia czekają do 24 maja. Regulamin i karta zgłoszeń dostępna na stronie SOK. 


Zadaniem uczestników konkursu będzie wcielenie się w wybraną gwiazdę i imitacja wybranego utworu na bazie pełnego playbacku. Prezentacje będzie oceniać profesjonalne jury. Szczególna uwagę będą zwracać na synchronizację wyśpiewanych słów z podkładem, a także odpowiednią prezencję naśladowanego wokalisty. Ważne okażą się umiejętności aktorskie oraz kostiumy, charakteryzacja, choreografia, a także dobór repertuaru i ogólny wyraz artystyczny. Ale liczyć się będzie przede wszystkim świetna zabawa. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Dodaj komentarz