Spotkania Teatralne za Kurtynką: NONIEK - bilety do wygrania

Teatr Lalki i Aktora w Łomży

 

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza w sobotę 11. maja na Spotkania Teatralne za Kurtynką: NONIEK. Teatr Lalki i Aktora w Łomży. W naszym konkursie możecie wygrać bilety na te wydarzenie.

 

„Noniek” Marty Guśniowskiej to opowieść o bohaterze, który z niewiadomych przyczyn utracił swój dobry humor i postanawia wyruszyć w podróż, aby go odnaleźć. W trakcie poszukiwań w towarzystwie Komara – tajemniczego detektywa – przemierza Biuro Rzeczy Zagubionych, Biuro Rzeczy Znalezionych, aż wreszcie trafia do Biura Rzeczy Ukradzionych. Podczas wędrówki spotyka też inne postacie, które muszą zmierzyć się ze stratą. Ślimaka, który nie ma czasu, Robaczka bez ochoty na jabłko, czy Pająka, który nie panuje nad swoją pajęczyną.

 

  • 11.05.2024, godz. 10.30
  • sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5
  • Bilety: 25 zł w kasie SOK
  • Spektakl dla dzieci od lat 3.

 

Przygody Nońka pozwolą najmłodszym widzom zrozumieć własne, czasem trudne, emocje oraz problemy, jakie z nich wynikają. Bo nie jest łatwo odzyskać raz utracony humor. Można go wprawdzie kupić, ale cena jest zbyt wysoka. Warto jednak wciąż mieć nadzieję, radosne oczy i uśmiech w sercu, a wtedy wszystko się samo ułoży.

 

Podwójne zaproszenie na spektakl możecie też wygrać biorąc udział w naszym konkursie - TUTAJ!

 

Dodaj komentarz