Rockowania w Suwałkach

W konkursie powalczą GPakt, Militia, Radioaktywni i Rusty Dusty

 

W sobotę 15. czerwca, o godzinie 18:00 w suwalskim Black Pub Komin przy ul. Emilii Plater 1 o nominację do przesłuchań półfinałowych powalczą GPakt, Militia, Radioaktywni i Rusty Dusty. Wstęp wolny.

 

Organizatorem Rockowań jest Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku, który ufundował nagrodę główną w wysokości 5 tys. zł. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 3 tys. i 2 tys. zł. 

 

Partnerami tegorocznych Rockowań są: Polskie Radio Białystok, które przyzna nagrodę specjalną w postaci zakwalifikowania do Finału Plebiscytu „Niebieski Mikrofon – Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok 2023” i zaprosi wybrany zespół na koncert live do Studia „Rembrandt” Polskiego Radia Białystok; 69 Guitars Pracownia Lutnicza Artur Łupiński, która zapewni pełny serwis gitary dla wybranego gitarzysty; Pat Studio, które zapewni nagranie i produkcję jednego utworu (tzw. singla); Hertz Studio, które zapewni nagranie i produkcję jednego utworu (tzw. singla) oraz wirtualną perkusję Hertz Drums z dowolnie wybraną biblioteką dla laureata I, II i III miejsca.

 

Po eliminacjach powiatowych odbędą się półfinały, które w tym roku zaplanowano w Bielsku Podlaskim (14 września) i w Mońkach (21 września). Wielki finał natomiast odbędzie się w białostockim klubu Gwint, gdzie 19 października poznamy zwycięzcę tegorocznej – dziewiątej już edycji Rockowań.

Dodaj komentarz