Odpowie za przywłaszczenie telefonu i posiadanie amfetaminy

Zabrał telefon i posiadał narkotyki

38-latek odpowie za przywłaszczenie znalezionego telefonu komórkowego. Mężczyzna podczas awantury i szarpaniny znalazł telefon warty 1000 złotych i sobie go zatrzymał. Usłyszał również zarzut posiadania substancji psychotropowych. 

 

W poniedziałek po północy dyżurny z augustowskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z hoteli w mieście mogą przebywać osoby, które dokonały kradzieży telefonu komórkowego. Na miejscu po chwili pojawili się policjanci, którzy ustalili, że pokrzywdzony spożywał alkohol wspólnie z trzema mężczyznami w wieku 22, 29 i 38 lat. Następnie doszło między nimi wszystkimi do kłótni i szarpaniny. W wyniku awantury 34-latek utracił swój telefon komórkowy.

 

Zaskoczeni mężczyźni zostali zatrzymani w jednym z pokoi hotelowych. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Policjanci odzyskali przywłaszczony telefon komórkowy. W pokoju znaleźli również foliowy woreczek z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. 38, 29 i 22-latek noc spędzili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu, jeden z nich usłyszał zarzut przywłaszczenia telefonu komórkowego oraz posiadania substancji psychotropowej. Za popełnione czyny grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Dodaj komentarz