Zwycięstwo Ślepska w Radomiu

Ślepsk Suwałki - Czarni Radom 3:0

Trzecie zwycięstwo w czwartym meczu tegorocznych rozgrywek PlusLigi odnieśli siatkarze Ślepska Malow Suwałki, którzy pokonali we wtorek (20.10) Czarnych Radom 3:0.

 

Trzecie wyjazdowy mecz w sezonie 2020/21 i trzecie zwycięstwo siatkarzy Ślepska. Jak dotąd podopieczni Andrzeja Kowala doskonale radzą sobie na parkietach rywali i do Suwałk wracają z kompletem punktów. Nie inaczej było wczoraj w Radomiu, gdzie mimo zaciętego meczu i grze na przewagi w pierwszym i trzecim secie, suwalczanie wychodzi z każdej opresji zwycięsko i ostatecznie wygrali mecz 3:0. Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 26:24, druga, po skutecznym ataku Bartłomieja Bołądzia 25:23, a w trzeciej, zdecydowanie najbardziej wyrównanej tego dnia partii, biało-niebiescy zwyciężyli 30:28. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został gracz Ślepska Joshua Tuaniga. 

 

Po czterech rozegranych spotkaniach podopieczni Andrzeja Kowala zajmują czwarte miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów co trzecia Asseco Resovia Rzeszów. Rywale mają jednak o jeden mecz rozegrany więcej. Na drugim miejscu znajduje się Aluron CMC Warta Zawiercie z 13 punktami po pięciu meczach, a liderem jest Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z 18 punktami po sześciu rozegranych spotkaniach. 

 

Kolejne spotkanie biało-niebieskich już w najbliższy piątek 23. października o godzinie 20.30. Ślepsk zmierzy się w hali Suwałki Arena z Vervą Warszawa, niestety bez udziału publiczności. 

Dodaj komentarz