Srebro i brąz Jerzego Broca w Halowych Mistrzostwach Polski

33 Halowe Mistrzostwa Polski LA Masters w Toruniu

 

Srebrny medal w biegu na 400 metrów i brązowy medal w biegu na 200 metrów zdobył suwalczanin Jerzy Broc podczas 33 Halowych Mistrzostw Polski LA Masters w Toruniu.

 

Po prawie rocznej przerwie treningowej i startowej, spowodowanej kontuzją kolana, w połowie stycznia treningi wznowił utytułowany suwalczanin Jerzy Broc. Wziął on udział w33 Halowych Mistrzostwach Polski LA Masters w Toruniu do których zgłosiło się ponad 500 zawodników z Polski i z zagranicy.

- Niestety tegoroczna zimowa aura niezbyt sprzyjała sprintom na suwalskich chodnikach. W tej sytuacji, namiastkę kilku treningów odbyłem w galerii handlowej Plaza. Mimo tych trudności, wystartowałem w 33 Halowych Mistrzostwach Polski LA Masters w Toruniu. Zgłosiło się do nich ponad 500 zawodników, w tym z zagranicy. Zdobyłem srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski w kategorii wiekowej M80 w biegu na 400 m i brązowy medal w biegu na 200 m. Przerwa w startach i braki treningowe spowodowały, że czasy uzyskane przeze mnie są o kilkanaście procent gorsze od ubiegłorocznych - przekazał Jerzy Broc. 

Dodaj komentarz