25-lecie Suwalskiego Chóru Kameralnego

Suwalski Chór Kameralny Viva Musica, jubileusz 25-lecia

W najbliższą sobotę (27.11) Suwalski Chór Kameralny Viva Musica, śpiewający pod batutą Grzegorza Bogdana, świętować będzie jubileusz 25-lecia.

 

Początek uroczystości o godzinie 19.00 w parafii Bożego Ciała w Suwałkach. W programie koncertu z udziałem chórzystów, solisty Michała Rudasia i zespołu „Sierra Manta” – pieśni „Navidad Nuestra ” oraz „Gloria” z Mszy Kreolskiej.

- W imieniu naszego dyrygenta oraz całego chóru pragniemy zaprosić na  Koncert  Jubikeuszowy WSZYSTKICH  naszych chórzystów!!! Tych, którzy byli, są i będą... Tych, którzy mają przerwę w śpiewaniu z różnych przyczyn, tych którzy nas opuścili,  którzy nie mogą śpiewać akurat tego koncertu ale są z nami.... Wszyscy tworzymy ten CHÓR i jego historię... a to już ćwierć wieku  wspólnego śpiewania??. Dziękujemy WAM za to w imieniu  naszym i naszego mistrza - Grzegorza Bogdana, zapraszamy bardzo mocno. Weźcie to sobie do serca i przybywajcie świętować z nami! Ale czym byłby chór bez naszych wiernych słuchaczy? Bez WAS nie byłoby nas. Dziękujemy, że jesteście z nami przez wszystkie te lata. Zapraszamy wszystkich już w najbliższą sobotę - przekazali organizatorzy jubileuszu.

 

xb

 

Dodaj komentarz