Referent ds. produkcji

Firma Salag - jeden z wiodących producentów paneli podłogowych, ściennych,  tarasowych desek kompozytowych, listew przypodłogowych właściciel wielu patentów i innowacyjnych rozwiązań systemowych poszukuje do swego zespołu osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Organizowanie oraz planowanie procesów produkcji na podstawie zapotrzebowania Klienta oraz dostępności zasobów
  • Opracowywanie oraz monitorowanie bieżących planów produkcji
  • Analizowanie dostępności materiałów i zasobów dla potrzeb planowania
  • Monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych
  • Współpraca z działem sprzedaży, zakupów, produkcji, transportu, magazynów, procesu
  • Raportowanie efektywności produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne lub ekonomiczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z produkcją
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System szkoleń wewnętrznych
  • Kartę Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Specjalne zniżki pracownicze na produkty firmowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Referent ds. produkcji” na adres e-mail: hr@salag.com.

Prosimy także o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Oświadczam, że zapoznałam/łem się, że Administratorem moich danych osobowych  jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5 i zapoznałam/łem się klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Referent ds. produkcji.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Prosimy o zapoznanie się z treścią Klauzuli Informacyjnej dla Kandydatów na pracowników, która dostępna jest pod adresem: