Nie udało się uratować życia 14-latka który w środę (24.06) topił się nad Zalewem Arkadia w Suwałkach. Chłopiec zmarł w nocy w szpitalu.
Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 16.00 na plaży nad Zalewem Arkadia. Służby ratunkowe z wody wyciągnęły 14-letniego mieszkańca miasta. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Po wydobyciu chłopca ratownicy natychmiast rozpoczęli resuscytację. Dzięki szybkiej akcji udało się przywrócić jego czynności życiowe. Następnie 14-latek został przewieziony do szpitala, gdzie trwała walka o jego życie. Niestety w nocy chłopiec zmarł. Śledztwo w tej sprawie prowadzi suwalska prokuratura.






