Gmina apeluje o oszczędzanie wody

oszczędne i racjonalne korzystanie z wody w czasie upałów

 

Władze gminy Suwałk zwróciły się do mieszkańców z prośbą o ograniczenie poboru oraz oszczędne i racjonalne korzystanie z wody do czasu poprawy sytuacji pogodowej.

 

Wysokie temperatury, brak opadów i susza dają się we znaki mieszkańcom Gminy Suwałki. Zwracamy się z prośbą o ograniczenie poboru oraz oszczędne i racjonalne korzystanie z wody do czasu poprawy sytuacji pogodowej. W szczególności należy ograniczyć korzystanie z wody na cele:

 

  • podlewania i zraszania trawników, klombów, ogródków działkowych,
  • mycia pojazdów, napełniania basenów.

 

- Jednocześnie informujemy, że w przypadku występowania wysokich temperatur przez dłuższy okres, mogą następować okresowe problemy z dostawą wody o odpowiednim ciśnieniu - czytamy w komunikacie Gminy Suwałki.

Dodaj komentarz