Spotkanie z Magdaleną Madejską w Bibliotece

spotkanie z autorką książki „Jeszcze będziesz szczęśliwa”.

 

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza w czwartek (16.05) na spotkanie z Magdaleną Madejską autorką książki „Jeszcze będziesz szczęśliwa”.

 

Los przynosi nam czasem to, co wydaje się nie do udźwignięcia. W życiu Dagmary wszystko układało się tak, jak pragnęła: wspaniały mąż, własna firma, oddani przyjaciele. Do pełni szczęścia brakowało jej tylko jednego. Gdy wydawało się, że marzenia kobiety się spełniają, los postanawia z niej zakpić i odebrać to, co najbardziej kochała. Niespodziewanie, każdy dzień staje się walką z samą sobą i otaczającą rzeczywistością.

 

Z pomocą przychodzą najbliżsi. Dzięki nim Dagmara spróbuje podnieść się z kolan po ciosie, jaki otrzymała. Czy jej się uda? Czy będzie umiała odnaleźć w sobie siłę, by zawalczyć nie tylko o siebie? Wzruszająca, pełna ciepła historia o przyjaźni, rodzinie i nadziei na to, że nawet w najtrudniejszych chwilach gdzieś za chmurami świeci słońce…

 

Magdalena Madejska
Z wykształcenia pedagog, aktualnie zawodowo zajmuje się copywritingiem. Regularnie publikuje artykuły na portalu „Świat Kobiecej Mocy”. Hobbystycznie prowadzi bloga „Moje myśli ukryte”, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat otaczającego świata, macierzyństwa i relacji z innymi. Prywatnie, wraz z mężem, wychowuje dwóch wspaniałych synów. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, czytać książki i kolekcjonować herbaty. Nie wyobraża sobie życia bez przyjaciół, pisania i czekolady. Marzy o własnym domu na wsi i rudym kocie.

 

Spotkanie z autorką odbędzie się 16 maja o godz. 17.00 w sali im. Jadwigi Towarnickiej. Wstęp wolny. Podczas spotkania będzie można kupić książkę i pozyskać autograf od autorki. Książka dostępna jest w Wypożyczalni dla Dorosłych suwalskiej Biblioteki i na Legimi.

Dodaj komentarz