Zachęcają do recyklingu i walki z zaśmieceniem

Walczą z elektroodpadami

Już po raz piąty organizacja odzysku ELECTRO-SYSTEM oraz zakład przetwarzania REMONDIS Electrorecycling wraz z podróżnikiem i ekologiem Dominikiem Dobrowolskim prowadzić będą cykliczną akcję edukacyjną, promującą prawidłowe postępowanie z elektroodpadami. 

 

Jak co roku Dominik wyruszy na wyprawę rowerową, podczas której będzie organizował w mijanych miejscowościach spotkania edukacyjne, zachęcając do recyklingu i walki z zaśmieceniem. Będzie też rozdawał rowerowe i ekologiczne prezenty.

 

Ekopeleton odwiedza co roku inny rejon Polski. Tym razem szlak poprowadzi przez siedem najpiękniejszych Parków Narodowych Polski Wschodniej, zaczynając od północy: przez Wigierski PN, Biebrzański PN, Narwiański PN, Białowieski PN, Poleski PN, Roztoczański PN aż po Bieszczadzki PN. – Od 24 do 27 lipca w rajdzie weźmie udział, jak co roku, ekipa REMONDIS Electrorecycling i Electro-System. Od 28 lipca do 2 sierpnia wyprawa otwarta jest dla tych, którym polska przyroda i środowisko leżą na sercu! Zapraszamy do wspólnego cyclingu i recyclingu – mówi Dominik Dobrowolski. Akcja edukacyjna rozpocznie się wielką zbiórką elektroodpadów 24 lipca w Suwałkach.

 

Zgłoszenia: dominik@cycling-recycling.eu, tel. 697-092-978.

 

1 Komentarzy

A co robią nasi pOsłowie w poprawkach do ustawy o odpadach. Ustawa ta pozwala na to co jest w Polsce ze śmieciami, czyli wolna amerykanka.

Dodaj komentarz