Za szybko przez Waryńskiego?

Ograniczenie prędkości na Noniewicza

Ustawienia znaku ograniczenia prędkości na ulicy Ludwika Waryńskiego w odcinku drogi jednokierunkowej chce Jacek Roszkowski z Prawa i Sprawiedliwości.

 

Zdaniem radnego sytuacja pieszych idących z ulicy Kościuszki na ulicę Waryńskiego jest niebezpieczna, stąd interpelacja do prezydenta Suwałk. - Niebezpieczeństwo potrącenia na ulicy Waryńskiego powstaje z powodu dość wąskiego chodnika i dużych prędkości rozwijanych przez samochody jadące od ulicy A. Mickiewicza, przecinają one ulicę Kościuszki i z dużą prędkością wjeżdżają w teren wąski, nieprzystosowany do dużego ruchu i swobodnego ruchu pieszych. Dla poprawy bezpieczeństwa na tym odcinku drogi proszę o ustawienie znaku ograniczenia prędkości - proponuje radny Roszkowski.

12 Komentarzy

kierowca

12/08/2020

To już lepiej postawić znak zakazu wjazdu i problem sam zniknie :)lub odwrócić kierunek jazdy,może z drugiej strony pojadą wolniej albo niech kierowcy jadą przez wigierską .Błagam,co to za durne pomysły

 

 

Czesiek Ry.

12/08/2020

Dobry pomysł panie bezradny. Ustawmy jeszcze fotoradar, trzy progi zwalniające, policjantów z suszarką, zerwijmy nawierzchnię asfaltową i połóżmy "kocie łby" 

W całym mieście wprowadzić 30 km/godz. Policję zobligować do szczególnego sprawdzania prędkości u włodarzy miasta i radnych. pozostałym mogą odpuścić. 

strzała

13/08/2020

Ma trochę racji. Czasami jakiś bęcwał potrafi tamtędy przejechać zbyt szybko ale ograniczenie prędkości znakiem w tym miejscu nic nie da.

Dodaj komentarz