Wpadło pięciu poszukiwanych mężczyzn

Zatrzymali osoby poszukiwane w Suwałkach

Suwalscy policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Trzy osoby mają do odbycia karę pozbawienia wolności. 

 

Policjanci praktycznie codziennie zajmują się ustalaniem miejsc pobytu osób ściganych przez prawo. Tylko w środę (05.08) na terenie miasta zatrzymali pięciu mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Jako pierwszy w ręce suwalskich dzielnicowych wpadł 44-latek, poszukiwany Zarządzeniem przez Prokuraturę Rejonową w Grajewie, do ustalenia miejsca pobytu. Kolejny był 36-letni mieszkaniec Suwałk poszukiwany Nakazem Doprowadzenia przez Sąd Rejonowy w Suwałkach za uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Teraz najbliższe 10 miesięcy mężczyzna spędzi w areszcie. 

 

Następną osobą, którą zatrzymali dzielnicowi, był 36-latek, również poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Suwałkach. Z kolei około godziny 16.00 w Suwałkach policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego zatrzymali 36-latka poszukiwanego Nakazem Sądu Rejonowego w Suwałkach, w związku z kradzieżami i włamaniami. Najbliższy rok zatrzymany spędzi za kratami. Ostatni z zatrzymanych to 29-letni mieszkaniec gminy Przerośl. Mężczyzna zwrócił uwagę policjantów, patrolujących miasto, ponieważ tuż przed północą chodził pomiędzy samochodami na jednym z parkingów w mieście. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany Nakazem Sądu Rejonowego w Suwałkach do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za paserstwo.

Dodaj komentarz