Suwałki Arena nominowana do Podlaskiej Marki Roku

Hala w Suwałkach z szansą na nagrodę

Hala sportowo-widowiskowa Suwałki Arena została nominowana w kategorii "inwestycja" do tytułu Podlaskiej Marki Roku 2019. 

 

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego przedstawił listę nominowanych do nagrody Podlaska Marka 2019. Spośród ponad 150 kandydatów kapituła konkursowa wytypowała po 3 marki w każdej z 9 kategorii, czyli 27 firm, usług i inicjatyw regionalnych. Swoje produkty województwo podlaskie będzie wybierać już po raz 16.

 

Dotychczas kapituła konkursu przyznawała nagrodę w sześciu kategoriach tematycznych. W tym roku będzie ich więcej. - Nagrody przyznamy w dwóch nowych kategoriach: Biznes oraz Projekt 4.0. Laureatów, ze względu na sytuację pandemiczną, poznamy później niż zwykle, tj. 10 września. Tradycyjnie w Operze i Filharmonii Podlaskiej, oczywiście z zachowaniem należytych zasad bezpieczeństwa - zapewniał Artur Kosicki, marszałek województwa.

 

Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – finansowe w postaci 10 tys. zł, reklama w mediach regionalnych i ogólnopolskich oraz promocja podczas zadań realizowanych przez samorząd województwa w ramach projektów promocyjnych. 

 

Konsumenci od środy (5.08) przez dwa kolejne tygodnie (do 19.08) będą mogli głosować na swojego kandydata na stronie www.podlaskamarka.pl. Jeden numer telefonu to jeden głos (potwierdzany bezpłatnym sms-em). Uroczyste ogłoszenie wyników Podlaskiej Marki 2019 poznamy 10 września w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

 

Z Suwałk nominowana została hala sportowo-widowiskowa Suwałki Arena w kategorii "inwestycja", a w nowej kategorii Projekt 4.0 firma Malow. Z kolei Manufaktura Bezglutenowych Sękaczy z powiatu suwalskiego powalczy o tytuł najlepszego produktu spożywczego. 

Dodaj komentarz