Remontują ulicę Paca

Remont ulicy Paca w Suwałkach

Rozpoczął się remontu ulicy Ludwika Michała Paca. W pierwszym etapie prac zostanie naprawiona nawierzchnia blisko 200-metrowego odcinka chodnika dla pieszych.

 

Rozpoczął się remontu ulicy Ludwika Michała Paca. W pierwszym etapie prac zostanie naprawiona nawierzchnia blisko 200 metrowego odcinka chodnika dla pieszych, przebiegającego wzdłuż zachodniej strony drogi osiedlowej łączącej ul. Alfreda Wierusza-Kowalskiego z ul. Armii Krajowej.

 

Zgodnie z porozumieniem zawartym w tym roku pomiędzy Miastem Suwałki a Suwalską Spółdzielnią Mieszkaniową dotyczącym finansowania prac, w pierwszym etapie zostaną wykonane chodniki wraz z podbudową, zatoki parkingowe oraz zostanie zmodernizowane oświetlenie uliczne. W miejscu starych slupów pojawią się nowe konstrukcje a sodowe oprawy zastąpią energooszczędne ledy. Praca wykonują pracownicy Działu Bieżącego Utrzymania Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach.

 

Foto: ZDiZ

1 Komentarzy

Amelka

13/08/2020

Po każdej ulewie na Paca można pływać katamaranem i ciągnąć za sobą siedem osób na bananie a z atrakcji to jeszcze skakać po dachach zatopionych samochodów też można dzieciaki mają radochę a psy pływają i też jest fajnie... Niech coś z tym zrobią przy okazji.

Dodaj komentarz