Brakuje drzew przy ul. Jagiełły?

Radny chce więcej drzew w Suwałkach

O wykonanie nasadzeń drzew ozdobnych w pasie zieleni przy ul. Jagiełły w Suwałkach zwrócił się do prezydenta radny Jacek Juszkiewicz.

 

Przewodniczący miejscowych struktur Prawa i Sprawiedliwości wyszedł z interpelacją w tej sprawie na prośbę samych mieszkańców. Zdaniem radnego wnioskowana inwestycja poprawi walory krajobrazowe miasta i wpłynie korzystnie na jakość życia mieszkańców zarówno tej ulicy, jak i całego osiedla Piastowskiego. - Przedmiotowa ulica jest głównym ciągiem komunikacyjnym łączącym osiedle z obszarami śródmiejskimi Suwałk - argumentuje Juszkiewicz. 
 

4 Komentarzy

Leśniczy

04/08/2020

Niech radny kupi że swoich pieniędzy sadzonki i będzie po sprawie

Dlaczego radni pewnej opcji każdą, nawet bardzo błahą sprawę zgłaszają do prezydenta. Nie prościej byłoby zgłosić do Zakładu Dróg i  Zieleni. To jakieś nadęte bufony, które szukają za wszelką cenę rozgłosu. 

Czemu Radni zajmują się prywatnymi sprawami?

Mieszkańcy Jagiełły niepotrzebnie zwracają się do Rady Miasta o zagospodarowanie terenów przynależnych na tej ulicy. Mogą sami zająć się tą sprawą. To tak jakby pytali czy mogą sprzątnąć własne podwórko albo jeszcze lepiej zwrócili się o jego sprzątnięcie do ZDiZ. Wcześniej jest artykuł Suwalczanie mogą odpracować zadłużenie czynszowe. Uważam, że tutaj Rada Miasta może dać wolną rękę dla ZBM i oni mogą podjąć decyzję, że dłużnicy czynszowi będą sprzątać klatki i terenu zielone swoich Wspólnot. Bzdura Radni mają podjąć decyzję, że mieszkańcy ul. Jagiełły zajmą się wykonaniem prostych prac przy blokach ZBM a mieszkańcy zasobów ZBM mają nasadzić drzewa za nasze pieniądze na Jagiełły.

Dodaj komentarz