1-sze urodziny Movement Areny Suwałki

Dzień otwarty z okazji urodzin w Movement Arenie

1-sze urodziny Movement Areny Suwałki

 

DZIEŃ OTWARTY (23 sierpnia) – spróbuj wszystkiego z całą rodziną!

 

Do wspólnego świętowania swoich pierwszych urodzin zaprasza suwalski obiekt. Wyjątkowe centrum sportowo-rekreacyjne to jedyne miejsce w regionie, które oferuje tak szeroki i bogaty wachlarz usług: park trampolin, strefę parkour, korty do squasha, małpi gaj dla dzieci, salę fitness i kalistenikę oraz strefę laserów, czyli paintball elektroniczny. Wszystko w jednym miejscu!

 

DZIEŃ OTWARTY, czyli WIELKIE URODZINY Movement Areny Suwałki odbędą się 23 sierpnia (niedziela). Na gości czeka mnóstwo atrakcji i konkursów w każdej ze stref. Na zewnątrz budynku pojawią się food tracki a w środku wyjątkowa oferta:

 

W cenie jednego biletu (25 zł) przez godzinę będzie można skorzystać ze wszystkich stref pod okiem trenerów i animatorów.

Movement Arena Suwałki na suwalskiej mapie pojawiła ponad rok temu. Zaczęło się od pasji i pomysłu, a skończyło na obiekcie o powierzchni ponad 2000 m2, którego mogą zazdrościć nam dużo większe miasta. Andrzej Klimasiński, suwalski przedsiębiorca, który w obiekcie prowadził przed laty hurtownię, wspólnie z Pawłem Roziewskim i Tomaszem Dąbrowskim (prowadzą Movement Arenę w Gdańsku oraz rozpowszechniają w Polsce parkour) stworzyli jedną z wizytówek Suwałk. Przez rok funkcjonowania suwalska Arena zyskała mnóstwo miłośników sportu, rozrywki i świetnej zabawy. W obiekcie prowadzone są zajęcia z akrobatyki i parkour, na lekcje wf przychodzi suwalska młodzież i przedszkolaki. Dzieci korzystają z kolonii i PÓŁKOLONII (najbliższe ruszają już 17 sierpnia i zostały ostatnie WOLNE MIEJSCA). W Movement Arenie trenują bokserzy, karatecy, czy wojownicy Krav Magi. Jest to też miejsce, w którym często organizowane są urodziny dla dzieci i młodzieży.

Nawet z okresu epidemii hala potrafiła wyjść obronną ręką, a nawet „silniejsza”. Po ponownym otwarciu obiekt wzbogacił się o LaserTag (labirynt o powierzchni 300 m2 go gry w laserowego paintaballa) oraz znacznie rozbudował strefę zabaw dla maluchów.

 

Więcej informacji:

Movement Arena Suwałki

ul. Szkolna 4, 16-400 Suwałki

tel.: 518 213 791

suwalki@movementarena.pl

 

ATRAKCJE:

  1. Park Trampolin + strefa parkour

Wymarzone miejsce do aktywnego spędzania czasu! Park trampolin z ponad 25 miejscami do skakania, strefa parkour z torem miękkich przeszkód, ogromna poduszka powietrzna do skoków, basen z gąbkamiścieżki trampolinowe, wielka mata dmuchana (airtrack) to doskonałe atrakcje dla dzieci (od 6 r.ż.) i dla dorosłych! Tego trzeba spróbować!

  1. LaserTag, czyli paintball elektroniczny

To nowe, wyjątkowe i jedyne takie miejsce na mapie regionu. Wspaniała rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dzieci! LaserTag to w pełni bezpieczny, bezbolesny laserowy paintball.

Do dyspozycji graczy jest profesjonalny sprzęt, laserowy labirynt o powierzchni ponad 300 m2, wzbogacony o efekty dźwiękowe i wizualne.

Co cię czeka?

  • Można poczuć się dosłownie jak w grze komputerowej na żywo! Dwie drużyny i wyjątkowa rywalizacja. Na koniec gry każdy zobaczy swoje wyniki oraz dokładną punktację.
  • Rozgrywka bez brudzących kulek, bez bólu, w pełni bezpieczna, nawet w dobie zagrożenia epidemicznego.
  • Gra niezależna od pogody.
  • Ilość amunicji jest nieograniczona. Działanie sprzętu oparte jest na podczerwieni.
  • Możliwość zorganizowania niezapomnianych urodzin, imprezy firmowej, wieczoru kawalerskiego/panieńskiego
  • Wyjątkowe turnieje
  1. Squash + strefa siły

Trzy, pełnowymiarowe, profesjonalne korty do gry w squasha oraz specjalna strefa siły, czyli wyjątkowa siłownia z profesjonalnym wyposażeniem crossfitowym (sztangi, kettle, hantle, obciążenia bumperowe, sanki z obciążeniem), drabinkami, workami treningowymi, salą fitness.

  1. Małpi gaj – największa strefa dla dzieci w regionie

Magiczna kraina beztroskiej zabawy – kolorowy, czterokondygnacyjny plac zabaw przystosowany do najmłodszej grupy naszych gości – labirynt z przeszkodami, rozwijające kreatywność piankowe klocki, dmuchany zamek z miejscem do skakania i zjeżdżalnią oraz drzewo wspinaczkowe.

 

Dodaj komentarz