CKR zaprasza na dni otwarte kierunku Weterynarii

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach zaprasza wszystkich zainteresowanych na dni otwarte kierunku Weterynarii, które odbędą się w środę 24. kwietnia. 

 

Dzień Weterynarza odbędzie się wkrótce w w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa przy ulicy Ogrodowej 49 w Suwałkach. Wydarzenie rozpocznie się w środę 24. kwietnia o godzinie 9:30 i potrwa do 13:30. Podczas uroczystości przewidziano prezentację zaplecza edukacyjnego dla kierunku Technik weterynarii oraz mobilne laboratorium badania pasz z PFHBiPM, gdzie każdy będzie mógł bezpłatnie zbadać swoją paszę. Goście będą mogli również skorzystać z darmowych, ciepłych napojów oraz słodkiego poczęstunku.

- Chcielibyśmy serdecznie zaprosić młodzież i rolników. Jak wiemy brakuje dobrych weterynarzy od dużych i małych zwierząt. Jest to kierunek , który pomoże nam wykształcić wielu wspaniałych specjalistów w tej dziedzinie - informują organizatorzy

Wystawcy i tematy prezentacji:

CRV- P.Sztukowski oraz U. Szydłowska -,,Inseminacja bydła"
PFHBIPM
WIPASZ- T.Drobiszewski -,,Sukces tkwi w zasuszeniu"
HUBAL- K. Winckiewicz -,,Kąpiele racic oraz koszty kulawizn"

ANKA- P. Żelechowski
ETOS- K. Milanowski -,,Opłacalność produkcji mleka. Jak dużo zależy od jakości pasz objętościowych"
Agro-Doradztwo R. Szczęsny -,,Wsparcie rolnictwa z funduszy unijnych ze szczególnym uwzględnieniem naszego regionu"
INTRACARE- K.Dzialak -,,Produkty INTRACARE"
ANMAVET
Dramiński Technology
 

5 Komentarzy

Niezbyt stary …

10/04/2024

To wyjątkowa szkoła średnia, gdzie bez przerwy dzieje się coś fajnego. Tyle pomysłów, tyle różnych inicjatyw. Nauczyciele nie żałują wysiłku, uczniowie z pasją włączają się do wyzwań. Może i trzeba zakuwać jak się jest uczniem, ale musi być coś jeszcze, by z czasem tęsknić do szczenięcych lat. I to coś tam właśnie jest.

Jarekikot

11/04/2024

To fakt. Dobrych  weterynarzy brakuje, zwłaszcza w Suwałkach. Ci co są nie interesują sie zwierzętami tylko tym aby nabić sobie kabzę. Już na same dzień dobry płacisz 100 zł za nic.

zawsze komentujesz z sensem. tu niestety od czapy. może miało być dowcipnie, a wyszło... no, chyba że wypowiadasz się w swoim imieniu. a jeśli tak, to użyj liczby pojedynczej. i skoro nie masz takich atrakcji, pójdź tam - przyda się racicom, chociaż raz na jakiś czas.

Dodaj komentarz