O włos od potrącenia na przejściu [wideo]

niebezpieczny manewr kierowcy forda na ul. Reja w Suwałkach

Suwalski policjant jechał na służbę, gdy zauważył niebezpieczny manewr kierowcy forda. Mężczyzna wyprzedził inne pojazdy bezpośrednio przed przejściem dla pieszych, na którym znajdowała się kobieta. 

 

Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego suwalskiej komendy, jadąc we wtorek (22.06) na popołudniową służbę, był świadkiem niebezpiecznego manewru wyprzedzania. Kierowca forda jadąc ulicą Reja w Suwałkach wyprzedzał bezpośrednio przed przejściem dla pieszych inne pojazdy i nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie znajdującej się na pasach. O mały włos nie doszło do potrącenia. Na widok tak niebezpiecznej jazdy policjant natychmiast zareagował. Funkcjonariusz pojechał za fordem i powiadomił o całym zdarzeniu swoich kolegów z drogówki. Po chwili policjant zatrzymał pojazd. Tuż za nim zatrzymał się inny świadek, który również widział całe zajście. Kierowcą forda okazał się 31-letni mieszkaniec Suwałk. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem i dziesięcioma punktami karnymi.

3 Komentarzy

Kierowca

23/06/2021

Ciężko co nie którym się zatrzymać przed pasami i dać przejść dla przechodnia. Wstydu nie macie zapomnieliście jak pieszą też chodziliście czy rowerkiem jeździliście. Jednym słowem chamstwo wychowane. 

Dodaj komentarz