Piekarnik parowy SteamBoost 800 - korzyści z jego użytkowania

Piekarnik parowy SteamBoost 800 - korzyści z jego użytkowania

 

Electrolux, marka o ugruntowanej pozycji na rynku AGD, od lat dostarcza użytkownikom urządzenia, które nie tylko ułatwiają, ale i uatrakcyjniają codzienne gotowanie. Jednym z nich jest piekarnik parowy SteamBoost 800, który łączy w sobie funkcje pieczenia na parze i elektryczne. Jego zaawansowane funkcje, takie jak termosonda i termoobieg, sprawiają, że gotowanie staje się prostsze i bardziej efektywne, a przy tym daje niepowtarzalne rezultaty.

 

Technologia na wyciągnięcie ręki: zaawansowane funkcje piekarnika parowego

Piekarnik parowy SteamBoost 800 od Electrolux to wyjątkowe połączenie inteligentnych technologii, które przekładają się na doskonałe rezultaty gotowania.

 

Wykorzystanie pary w piekarniku SteamBoost 800 pozwala na wydobycie najpełniejszego smaku potraw. Dzięki trzem różnym poziomom wykorzystania pary, możemy dostosować sposób gotowania do konkretnego dania. Dwie opcje łączą parę i konwencjonalne ogrzewanie, tworząc idealne warunki do wypieku chleba lub przygotowania mięsa. Trzecia opcja wykorzystuje jedynie parę, co jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla delikatnych potraw, takich jak ryby czy warzywa.

 

Piekarnik SteamBoost 800 to urządzenie o wielu obliczach. Możemy korzystać z tradycyjnego pieczenia z termoobiegiem, ale także wykorzystać pary w trzech różnych trybach: gotowania na parze, odgrzewania i pieczenia. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem gotowania, a jednocześnie możemy obniżyć temperaturę pieczenia i zachować naturalną wilgotność potraw.

 

Kluczem do idealnie upieczonej potrawy jest kontrola temperatury. Termosonda w piekarniku SteamBoost 800 monitoruje temperaturę wnętrza potrawy, eliminując ryzyko niedopieczenia czy przypieczenia. Kiedy potrawa jest już gotowa, termosonda sygnalizuje zakończenie pieczenia i automatycznie wyłącza piekarnik.

 

Piekarnik SteamBoost 800 jest wyposażony w dotykowy panel z czytelnym wyświetlaczem, który umożliwia łatwą regulację temperatury i czasu, a także wybór programów automatycznych. Dzięki temu, nawet mniej doświadczeni kucharze mogą osiągnąć doskonałe rezultaty, bez ryzyka pomyłki.

 

Kolejną korzyścią piekarnika parowego jest tryb szybkiego nagrzewania, który pozwala skrócić czas przygotowania piekarnika do pracy o 40%. Dzięki temu, możemy cieszyć się gotowymi potrawami szybciej, a dodatkowo oszczędzamy energię.

 

Technologia Even Cooking w piekarniku SteamBoost 800 zapewnia stały obieg gorącego powietrza, co gwarantuje równomierny rozkład temperatury. Dzięki temu, potrawy mogą być pieczone w niższej, nawet o 20%, temperaturze w porównaniu do piekarników tradycyjnych. To nie tylko oszczędność czasu i energii, ale przede wszystkim gwarancja doskonałych rezultatów.

 

Zdrowe gotowanie i pieczenie z wykorzystaniem funkcji parowych

Gotowanie na parze w piekarniku SteamBoost 800 to nie tylko oszczędność energii i czasu, ale także możliwość odkrycia nowych smaków i aromatów. Dzięki funkcjom SteamPro i Steamify® przygotowanie posiłku staje się prawdziwą przyjemnością, a potrawy zachowują pełnię smaku i wartości odżywczych. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na filet z łososia, piersi z kurczaka czy warzywa na parze, możemy mieć pewność, że rezultat będzie zawsze zadowalający.

 

Czystość i prostota czyszczenia i konserwacji piekarnika SteamBoost 800

Piekarnik SteamBoost 800 od Electrolux to nie tylko zaawansowane technologie, ale także troska o komfort użytkowania na każdym etapie. Funkcja czyszczenia parowego ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości, a możliwość dostosowania temperatury i czasu pieczenia do potrzeb czyszczenia sprawia, że utrzymanie piekarnika w nienagannym stanie jest łatwe i przyjemne.

 

Piekarnik parowy SteamBoost 800 od Electrolux, dostępny w dwóch modelach: BSE998230M i BPE556370M, to urządzenie dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne technologie, komfort użytkowania i doskonałe rezultaty. Oszczędność czasu i energii, ułatwienia w sterowaniu i możliwość uzyskania pożądanego rezultatu pieczenia to tylko niektóre z zalet, które przemawiają za wyborem piekarnika SteamBoost 800. Skorzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesna technologia, i odkryj prawdziwą przyjemność gotowania.

 

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz