Czesław Renkiewicz pozostaje prezydentem Suwałk na kolejną kadencję

Wyniki w wyborach Prezydenta Miasta Suwałk

 

Bez zmian na stanowisku Prezydenta Miasta Suwałk. Po niedzielnym (21.04) głosowaniu Czesław Renkiewicz otrzymał 65,68% głosów mieszkańców, a Jacek Juszkiewicz 34,32%. 

 

Państwowa Komisja Wyborcza podała dane w wyborach na Prezydenta Miasta Suwałk z 38 obwodów głosowania (100%). Suwalczanie postanowili powierzyć tę funkcję po raz kolejny Czesławowi Renkiewiczowi, który kieruje miastem już od 2010 roku i będzie to kontynuował do roku 2029. W ponownym głosowaniu obecny włodarz otrzymał 11 239 głosów (65,68%), a jego konkurent, Jacek Juszkiewicz z Prawa i Sprawiedliwości 5874 głosów (34,32%). Frekwencja wyborcza wyniosła 33 %.

 

 

9 Komentarzy

Cwaniak z Suwałek

22/04/2024

Dobrze słyszałem, że to ostatnia kadencja niestety-nam-panującego-od-koryta-odepchnąć-niedającego-się prezydenta Renkiewicza?
Tyle dobrze. Zdąży wybudować kolejne Auchany, lidle i biedronki coby litwini mieli gdzie zakupy robić, bo dla polaka nic nie zrobi.

A tobie cwaniak polecam samemu wystartować w wyborach . Objąć stanowisko prezydenta i władać Suwałkami tak by dogodzić np sobie. Krytykować każdy potrafi , a u ciebie na tym się kończy

 

Trzeba było pójść na wybory a nie siedzieć w domu i chlać piwsko …typowy polaczek , nic mi się nie podoba ale mam to w doopie…

Nie mierz innych swoją miarą. Może to ty powinieneś sam iść i zaprosić PiSiorskich wyborców do głosowania.
33% frekwencji... Co za daleko do urny dla jaśnie chama?

Nie cieszył bym się zanadto. Poczekajmy jeszcze rok jak Anżej przestanie być (P)rezydentem, wybory wygra ktoś nie z 3,14S i skończy się blokowanie wszelakich ustaw.

Jak ćwierkają wróbelki już są przymiarki do nowelizacji Ustawy która w 2018 roku znowelizowała m.in. Kodeks Wyborczy, w taki sposób aby przywrócić poprzedni porządek rzeczy, przywrócić pełnię demokracji.

suwalczanin

22/04/2024

Jest masa komentarzy, gratulacje, opinie. A tu nic. Nikt nie komentuje, nie gratuluje. I wcale się nie dziwię ludziom. No bo co tu komentować, co napisać na temat zwycięzcy ? Beznadziejny, miałki, nijaki. Zadłużył miasto na 3 pokolenia. Wydał masę szmalu na bzdety, łańcuchy, malowidełka i maskotki. Dbał tylko o własny wizerunek. Lans, lans, lans. No cóż, widać to miasto nie zasługuje na nic lepszego.

Dodaj komentarz