Jest wykonawca Bike Parku w Suwałkach 

irWarszawska fma Velo Projekt wybuduje Bike Park przy ul. Moniuszki w Suwałkach

Warszawska firma Velo Projekt jako jedyna przystąpiła do przetargu i to ona ma zaprojektować oraz wybudować Bike Park przy ul. Moniuszki w Suwałkach.

 

Bike Park to jeden ze zwycięskich projektów, który wygrał głosowanie w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego 2021. Całe zamówienie podzielone zostało na cztery etapy. Pierwszym z nich jest przedstawienie koncepcji architektonicznej dla Bike Parku, następnie przygotowanie na tej podstawie projektu zagospodarowania terenu oraz projektu architektoniczno-budowlanego. W trzecim etapie wykonawca będzie musiał wykonać projekt techniczny wraz z kosztorysami a ostateczne wybudować obiekt. Do przetargu przystąpiła jedynie warszawska firma Velo Projekt Sp. z o.o, która wyceniła koszty przedsięwzięcia na blisko 898 tysięcy złotych. Obiekt powinien powstać do końca bieżącego roku. 

 

Zespół torów rowerowych Bike Parku ma składać się z: Dirt Parku zawierającego dwie linie przeszkód z najazdami, mini pumptracku jako toru dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz  Pumptracku uniwersalnego jako toru dla wszystkich grup wiekowych o nawierzchni bitumicznej. Na Bike Parku ma również znaleźć się plac wypoczynkowy, który powinien być wyposażony w ławki, tablicę z regulaminem, stojaki rowerowe, kosze na śmieci oraz stację naprawy rowerów. Wokół terenu pojawią się nasadzenia zieleni i trawniki i oświetlenie.

Dodaj komentarz