W kominiarkach wtargnęli do mieszkania i grozili śmiercią

Mężczyźni w kominiarkach wtargnęli do jednego z mieszkań w Augustowie

Augustowscy policjanci zatrzymali 27 i 30-latka podejrzanych o naruszenie miru domowego i groźby jakie kierowali do jej mieszkanki. Mężczyźni w kominiarkach wtargnęli do jednego z mieszkań w Augustowie i grozili pozbawieniem życia. 

 

We wtorkowy (14.09) wieczór policjanci dostali zgłoszenie, że w mieszkaniu została zaatakowana kobieta. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że do mieszkania 30-latki weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn i grozili jej pozbawieniem życia. Pomiędzy napastnikami, a kobietą i jej współlokatorem doszło do szarpaniny, w trakcie której ściągnęła ona kominiarki napastnikom. Jednym z nich okazał się jej były konkubent. 

 

Pracujący na miejscu policjanci ustalili miejsce przebywania mężczyzn. Już następnego dnia zatrzymali ich w jednym z hoteli w powiecie augustowskim. 30-latek i jego o trzy lata młodszy kolega trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty naruszenia miru domowego, a starszy z nich dodatkowo usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych. Obydwaj mężczyźni za przestępstwa jakich się dopuścili odpowiedzą przed sądem. 30-latkowi grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności, a jego koledze do roku pozbawienia wolności. Jak ustalili policjanci, powodem takiego zachowania mężczyzn była chęć zobaczenia się z dzieckiem jednego z nich.

Dodaj komentarz