Poseł uruchomił telefon interwencyjny dla rolników

Lech Kołakowski przeciwko piątce Kaczyńskiego

Poseł Lech Kołakowski z Prawa i Sprawiedliwości, który został zawieszony za głosowanie przeciwko ustawie o zwierzętach,  uruchomił specjalny telefon interwencyjny dla każdego, kto czuje się poszkodowany lub zagrożony z powodu ustawy.  

 

Poseł z Łomży, który posiada również biuro w Suwałkach głosował ostatnio przeciw "piątce Kaczyńskiego" za co został zawieszony w prawach członka PiS. Kołakowski stwierdził, że zrobił to, gdyż zawsze jest wierny polskiej wsi, która poprzez ustawę jest niszczona. 

 

- Nie mogę zgodzić się na niszczenie polskich rolników i hodowców. Przed głosowaniem dostałem setki telefonów od moich wyborców, a drzwi biura w Łomży praktycznie nie zamykały się. Ludzie opowiadali o swoich dramatach, kredytach i mówili o zawiedzionych nadziejach. Utrata hodowli wpłynie prawdopodobnie na wiele innych dziedzin naszego życia, w tym na ceny mleka. Nie mogłem postąpić wbrew woli osób, które mi zaufały, zawsze będę
wierny polskiej wsi - mówi zdecydowanie poseł Kołakowski. Spraw jest tak dużo, że uruchomiłem telefon interwencyjny, nr 86 223 72 75, czynny 24h na dobę i proszę wszystkie osoby, które czują się zagrożone tą ustawą o kontakt
- przekazał poseł.

 

Zdaniem posła Kołakowskiego jedynie ustawowe gwarancje dla uboju rytualnego bydła i drobiu oraz hodowli zwierząt futerkowych są sposobem obrony ludzi na wsi przed utratą dorobku życia, miejsc pracy i przychodów. Polska jest dzisiaj europejskim i światowym liderem w tych branżach. 

 

- Polska wieś jest największą wartością w naszej Ojczyźnie. To mieszkańcy wsi zawsze stawali w obronie suwerenności i niepodległości Polski, przelali ogromną daninę krwi. Dlatego moim zdaniem obowiązkiem polskiego parlamentu, rządu i państwa polskiego jest bronić oraz wspierać polską wieś, rolników a także ich przyszłość – mówił Kołakowski.

 

Infolinia interwencyjna posła czynna jest całą dobę, a on sam jeździ ze spotkania na spotkanie i spotyka się z rolnikami oraz hodowcami. To wyborcy doceniają i zapamiętują. - Uważam, że proponowana ustawa powinna być odrzucona w całości – podsumowuje Kołakowski.

 

Infolinia interwencyjna posła Lecha Kołakowskiego nr 86 223 72 75.

1 Komentarzy

Dodaj komentarz