Ciekawostka o Suwałkach dla lubiących Moto

Odkryłem coś pięknego w Suwałkach 

Dla lubiących Moto 

Życie nocne kwitnie.coś cudownego 

Siedzę nocą w aucie na cichym osiedlu dobra muzyka a za oknem z miasta ten dźwięk moto po mieście, sygnały policji a Moto do odciny i co noc tak , coś pięknego.ja się zakochałem, ciepła noc słucham i się rozplywam 

Kategoria ogłoszenia