Strefa aktywności na suwalskich bulwarach

Strefa aktywności na suwalskich bulwarach

Od poniedziałku (13.07) na suwalskich bulwarach rozpoczną się zajęcia rekreacyjne skierowane do najmłodszych mieszkańców Suwałk.

 

Oprócz działań kulturalnych, które będzie prowadzić w budynku po starej łaźni i jego otoczeniu Suwalski Ośrodek Kultury, od najbliższego poniedziałku pojawią się również zajęcia rekreacyjne skierowane do najmłodszych mieszkańców Suwałk. W programie przygotowanym przez suwalski OSiR we współpracy z Lidią Kulik, animatorką zabaw i tańca, znalazły się m.in. gry i zabawy z chustą animacyjną, sprawnościowy tor przeszkód, konkurencje sportowe, ale także zajęcia plastyczne i zabawy edukacyjne.

 

Zajęcia, w których udział jest bezpłatny, będą odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku. W zależności od dnia będą realizowane w sesjach porannych i popołudniowych. Dodatkowo w każdą wakacyjną niedzielę w godzinach 17:00 – 19:00, oprócz animacji dla dzieci, będą odbywać się także treningi Zumby.

 

Natomiast w piątek 17 lipca o godz. 11:00 w odrestaurowanym budynku zostanie otwarta Galeria Sztuki Współczesnej „Stara Łaźnia”, w której znajdą się m.in. prace prof. Andrzeja Strumiłły. W jednym z pomieszczeń będzie także funkcjonować wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, z którego bezpłatnie będą mogli korzystać mieszkańcy naszego miasta. Sprzęt będzie udostępniany w godzinach, w których będą prowadzone zajęcia sportowo-rekreacyjne.


Szczegółowy program zajęć:

q

 

Foto: HighView Suwałki

Dodaj komentarz