PiS wystawi kandydata na prezydenta Suwałk

Jarosław Zieliński o kandydacie Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Suwałk

 

Zapewniam, że kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydent Suwałk będzie wystawiony - mówił w niedzielę (04.02) poseł PiS Jarosław Zieliński. 

 

W niedzielę w Suwałkach odbyło się spotkanie z mieszkańcami posła Jarosława Zielińskiego oraz Zbigniewa Kuźmiuka, byłego posła do Parlamentu Europejskiego i obecnego posła na Sejm RP. Rozmawiano m.in. o aktualnej sytuacji społeczno-politycznej w Polsce oraz zbliżających się wyborach samorządowych. Zapytany o kandydata na prezydenta Suwałk Jarosław Zieliński, poseł Prawa i Sprawiedliwości zapewniał, że jego partia wystawi kandydata zarówno na prezydenta Suwałk jak i pełną listę do Rady Miasta Suwałki. Na ten moment nie chciał jednak ujawniać żadnych nazwisk. 

- Oczywiście Prawo i Sprawiedliwość wystawi kandydata na prezydenta miasta. Wystawi także pełną i już dzisiaj wiem, że dobrą listę kandydatów do Rady Miasta. Tak samo jest jeśli chodzi o Radę Powiatu. Mamy już za sobą 3/4 analiz jeżeli chodzi o kandydatów i cele programowe, jakie dzisiaj powinny być przed nimi postawione w obecnej sytuacji ogólnopolitycznej w Polsce i tej w regionie, w mieście. Jeszcze nie ogłoszę, kto będzie kandydatem na prezydenta i na radnych, będzie temu poświęcone osobne spotkanie. Zapewniam jednak, że kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydent Suwałk będzie wystawiony - mówił poseł.

Dodajmy, że wybory samorządowe odbędą się w kwietniu. Do tej chwili swój start w wyborach na prezydenta Suwałk ogłosił jedynie obecny prezydent, Czesław Renkiewicz. 

22 Komentarzy

A p. Niedźwiedzki oprócz badmintona zasłużył się czymś dla regionu? Ponoć był szeferem rady miasta lub jego zastępcą? Czego dokonał jako szef rady?

BTW Kto wygrał wybory w Suwałkach można sprawdzić poniżej:

https://www.suwalki.info/wiadomosci/z-zycia-miasta/jaroslaw-zielinski-i…

"Suwałki będą miały dwóch reprezentantów w Warszawie. Do Jarosława Zielińskiego, który uzyskał ponad 20 tysięcy głosów, dołączy Jacek Niedźwiedzki, który otrzymał ponad 9 tysięcy głosów."

Zieliński otrzymał swoje głosy gdzieś po wsiach w Wysokim Mazowieckim, dokąd jeździł słuzbowym autem z kierowcami i nożyczkami, ale w Suwałkach poniósł porażkę i z Niedźwiedzkim PRAEGRAŁ.
Jeśli poseł wielu kadencji przegrywa z lokalnym politykiem na swoim terenie, to znaczy że nie ma tu czego szukać/

Poseł Zieliński pochodzi ze Szwajcarii, która długo była samodzielną miejscowością. Wiec rywalizacja w samych Suwałkach oznacza, że ktoś jest znany tylko w Suwałkach. Nie wiem czym się p. Niedźwiedzki zasłużył np. dla Suwałk oprócz badmintona. A p. Zieliński jak był ministrem wybudował setki jednostek policji i straży pożarnej. W ostatniej kadencji otworzył dziesiątki nowych jednostek wojskowych. Załatwił setki milionów środków dla regionu oraz dla samych Suwałk. Bez jego interwencji nie wybudowano by np. Suwałki Arena. Oczywiście nie przekreślam p. Niedźwiedzkiego. Niech się wykaże dla Suwałk i regionu. Pożądana jest współpraca parlamentarzystów w regionie, a nie ciągła bezpodstawna nagonka na PiS, która w końcu obróci się przeciwko naganiaczom.

Anonymous

05/02/2024

"start w wyborach na prezydenta Suwałk ogłosił jedynie obecny prezydent, Czesław Renkiewicz. "

Nie ma obecnie ograniczenia liczby kadencji dla prezydentów miast, ale warto zwrócić uwagę, że p. Renkiewicz ma już 64 lata. Za rok osiągnie wiek emerytalny.

 

Aniutka

05/02/2024

Od czasu zakończenia II Wojny Światowej w Suwalkach dzierżą władze wyznawcy Dzierżyńskiego i jego spadkobiercy. Czy nie stac nas na prawdziwych patriotów?

Ciekawski lewak

05/02/2024

Tłumów i konfetti brak. Pycha kroczyła przed upadkiem no i stało się. Tak się kończy olewanie prawdziwych działaczy PIS. Odwrócili się bo byli lekceważeni. Teraz niech Pan poseł sam gania za głosami na siebie i swoją partię.

PIS w Suwałkach to może wystawić 4 litery przez okno a nie kandydata. Będzie to pacynka pana posła więc bez szans nawet na drugą turę. Pan poseł zraził do siebie większość zwolenników PIS do siebie to teraz niech sam sobie głosow szuka na swego poplecznika w naszym mieście. Powodzenia życzę w sukcesie 

Jarekikot

06/02/2024

Platfusy i komuchy wyśmiewały Zielińskiego że jest na każdym otwarciu i nosi własne nożyczki. Teraz nic nie będzie otwierane, bo nic nie będzie budowane. Poseł z Platformy nie będzie miał nic do roboty. Fajnie nie?

Kiedy czas na kobiete to ani chybi bedzie nią poslowa Zieliniakowa tłusta kobitka w podkasanych  kiecach, starsza od malżonka wiec pewnie madrzejsza!

Anonymous

16/02/2024

a kto na niego będzie glosowal? Chyba rodzina z Krzywego i Swajcarii. tej pod Suwalkami! Hahahaha

Dodaj komentarz