LASER TAG pojawił się w Suwałkach

LASER TAG pojawił się w Suwałkach

Movement Arena Suwałki powiększona o kolejną strefę - Lasertag to w pełni bezpieczny, bezbolesny laserowy paintball. Do dyspozycji graczy jest profesjonalny sprzęt, laserowy labirynt o powierzchni ponad 300 m2, wzbogacony o efekty dźwiękowe i wizualne.

 

Co cię czeka?

  • Można poczuć się dosłownie jak w grze komputerowej na żywo! Dwie drużyny
    i wyjątkowa rywalizacja. Na koniec gry każdy zobaczy swoje wyniki, dokładną punktację oraz otrzyma pamiątkowe zdjęcie!
  • Rozgrywka bez brudzących kulek, bez bólu, w pełni bezpieczna, nawet w dobie zagrożenia epidemicznego.
  • Gra niezależna od pogody.
  • Ilość amunicji jest nieograniczona. Działanie sprzętu oparte jest na podczerwieni.
  • Możliwość zorganizowania niezapomnianych urodzin, imprezy firmowej, wieczoru kawalerskiego/panieńskiego
  • Wyjątkowe turnieje

 

Pierwsze Lasertagi pojawiły się na świecie w latach 80-tych. Stworzyła je... armia amerykańska do szkolenia żołnierzy. W następnych latach zaczęły pojawiać się firmy sprzedające sprzęt i system do wykorzystywania komercyjnego. Obecnie istnieje mnóstwo aren Laser Taga na całym świecie, identyfikujących się pod różnymi nazwami i markami, w użyciu jest wiele systemów do gry zarówno w warunkach domowych, jak również profesjonalnych urządzeń do gier na arenach zamkniętych i otwartych powierzchniach. Wreszcie takie miejsce jest też dostępne dla mieszkańców regionu!

 

Przypomnijmy, że Movement Arena Suwałki to również: park trampolin, strefa parkour, siłownia (kalistenika+fintess), strefa do gry w squasha, salki urodzinowe i (rozbudowana ostatnio) strefa dziecięca! A już wkrótce na Movement Arenie ruszają wakacyjne półkolonie dla dzieci!

 

Dodaj komentarz