Od maja zmiany w komunikacji miejskiej

zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej w Suwałkach

 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach poinformowało, że od środy 1. maja wprowadzone zostaną zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej.

 

 

rozklad-mpk

3 Komentarzy

Zmiany ? A może tak Czesław podobnie jak jego kontrkandydat, by zaoferował darmową komunikację dla Suwalczan ? Jak na razie , to przez swoją prezydenturę skubie swoich ziomków podatkami, ciemnymi ulicami ale trzeba przyznać obdarował hojnie wszystkich .... wszechobecnymi plakatami wyborczymi !

Moje wkurzenie

19/04/2024

Dodane przez Suwak w odpowiedzi na

A co jeszcze chcesz bezpłatnie ? Mieszkanie, towary spożywcze czy rzeczy z jarmarku? Jak potrzeba ci takich zmian bezpłatności to stań do wyborów,wygraj i rozdawaj wszystko na prawo i lewo!!!!!!!!!!!!!! I jak myślisz nawet tym dogodzisz wszystkim ? Napisz czasem coś pozytywnego[choć pewnie nie umiesz] , bo jesteś przepełniony goryczą. Idż na sesję rady miejskiej i zgłoś swoje postulaty lub nadaj je pisemnie za potwierdzeniem odbioru. Myślę,że to będzie tobie za trudne.Bo wolisz z fotela pierniczyć głupoty: to niedobre,to głupie,to bez sensu.A co ty zrobiłeś dobrego dla miasta? Pewnie nie wiesz ,że są takie możliwości.Ludzka obłuda,chytrość i ciągła gorycz doprowadza mnie do rozpaczy. Czy my jesteśmy jeszcze ludzie ?

Cóż za patetyzm piesku gończy Czesia , chyba czujecie sromotną porażkę ?

Dodaj komentarz