Zapraszają na Suwalską Majówkę Europejską

Na koncert Grupy MoCarta obowiązują bezpłatne wejściówki

 

1. maja spotkamy się na suwalskich bulwarach aby wspólnie świętować 20 lat Suwałk w Unii Europejskiej. Tego dnia odbędzie się m.in. koncert "Grupa MoCarta wśród Gwiazd" w SOK na który należy odebrać bezpłatne wejściówki.

 

Z tej okazji władze Miasta przygotowały szereg prezentacji artystycznych lokalnych zespołów, wystawę, konkursy z nagrodami, animacje i wiele innych atrakcji. Podczas Suwalskiej Majówki Europejskiej nie zabraknie oczywiście piknikowej strefy gastronomicznej. Zwieńczeniem dnia będzie koncert "Grupa MoCarta wśród Gwiazd" w Suwalskim Ośrodku Kultury.

 

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Na koncert Grupy MoCarta obowiązują bezpłatne wejściówki, które dostępne będą w kasie SOK oraz online od poniedziałku 15 kwietnia, od godz. 14.00.

 

Dodajmy, że Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza także do zgłoszeń wystawców. Zgłaszać się mogą producenci artykułów rękodzielniczych, przemysłowych, ze stoiskami gastronomicznymi i promocyjnymi. Termin zgłoszeń do 22 kwietnia 2024r.  

 

Autor grafiki na plakacie: Krystian Kozłowski, uczeń kierunku technik reklamy w Zespole Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach. 

1 Komentarzy

Dodaj komentarz