Wicemarszałek zachęcała do głosowania na Rafała Trzaskowskiego

Małgorzata Kidawa-Błońska w Suwałkach

Konferencja prasowa z udziałem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Wicemarszałek Sejmu RP odbyła się w środę (08.07) w Suwałkach.


Dziś w Parku Konstytucji 3 Maja wicemarszałek wraz z Tadeuszem Truskolaskim, prezydentem Białegostoku i szefem sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego na Podlasiu oraz Robertem Tyszkiewiczem, szefem podlaskiej Platformy Obywatelskiej, namawiali do głosowania w niedzielnych wyborach właśnie na Rafała Trzaskowskiego. Zdaniem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej zbliżające się głosowanie będzie najważniejszym od wielu lat. Apelowała, aby wziąć udział w wyborach i przekonywała, że każdy głos ma znaczenie. - To Państwo zadecydują jaka będzie Polska i jakim będziemy krajem. Czy będziemy cieszyli się naszą kulturą i wolnością, czy będziemy żyli w kraju gdzie jest szanowana konstytucja. Moim zdaniem takim kandydatem będzie Rafał Trzaskowski - mówiła w Suwałkach wicemarszałek.

 

Z kolei Robert Tyszkiewicz chwalił Małgorzatę Kidawę-Błońską twierdząc, że gdyby nie jej osoba, wybory odbyły by się w maju. - Gdyby wybory odbyły się 10. maja dziś nie mielibyśmy nadziej na zmiany w Polsce. Dzięki niej mamy szansę i teraz musimy ją wykorzystać. Aby tak się stało potrzebna jest absolutnie najwyższa mobilizacja. Rafał Trzaskowski w Suwałkach został doskonale przyjęty i uzyskał bardzo dobry wynik. Wierzymy jednak, że stać nas na więcej i że Suwałki mogą dołożyć do jego wyniku ważne setki i tysiące głosów - mówił Trzaskowski.

 

13 Komentarzy

Pseudonim

08/07/2020

KOmpromitacja. Ktoś kto zagłosuje na trzaskowskiego wyzbędzie się jakichkolwiek wartości patriotycznych. Wstyd! 

Malwina

09/07/2020

Jeżeli chcesz powtórki z przeszłości ,żeby w Polsce było jednowładztwo to głosuj na PIS ,a jeżeli tęsknisz za normalnością i demokracją w pełnym tego słowa znaczeniu to głosuj na Trzaskowskiego,wybór jest prosty .Ja nie chcę dodatkowej kromki chleba i przy każdej nadarzającej się okazji obrywać po twarzy.Nie po to Polska w 1989 zrzuciła jarzmo PZPR ,żeby dziś przyjąć jednowadztwo PIS-u ,który z Polski robi własny folwark/stadnina koni w Janowie,wyrąb drzew w Puszczy Białowieskiej itp/.PIS wywala wszystko do góry nogami i z demokracji nic nie zostaje i wyłania się co? ,no co? ,.Sam odpowiedz na to pytanie .

Suwałki

09/07/2020

"Powiedz co myślisz- a co ja myślę" i to jest cała prawda o tej niby Polskiej Partii

Wzborca

09/07/2020

Tylko Trzaskowski zapewni stabilność i będzie patrzył na ręce.  Skończy się  ta  żenada dzieląca naród.  Zagnaj długopisie - prezydencie Marionetko. !!!!

Pasterz do owi…

10/07/2020

Tylko Trzaskowski zapewni stabilność, wolność i demokrację. Będzie patrzył władzy na ręce.  A Długopis? No cóż....

Dobrze że ludzie nie wybrali tych pseudo inteligentów z PO

Dodaj komentarz