Wymarzone Walentynki w Hotelu Szyszko***

Wymarzone Walentynki w Hotelu Szyszko***

 

Walentynki to szczególny czas w roku, w którym lubimy w wyjątkowy sposób celebrować swoje uczucie do ukochanych osób. Szukamy atrakcyjnych ofert, które umilą nam wieczór i sprawią, że będziemy czuli prawdziwie świąteczny nastrój. Hotel Szyszko*** przygotował na ten czas dla swoich Gości pakiet ofert, które swoją różnorodnością zadowolą najbardziej wymagających.

 

Większość z nas żyje aktualnie w bardzo szybkim tempie, które nie wpływa budująco na relacje z naszymi życiowymi partnerami. Czas walentynkowy może być doskonałą okazją, aby zwolnić i zatroszczyć się o relacje z naszą sympatią lub najbliższym człowiekiem.

 

s3

 

Hotel Szyszko*** organizuje 11 lutego 2023 r. Bal Walentynkowy, podczas którego zapewni swoim Gościom wyśmienite dania, bufet słodki oraz doskonałą zabawę, którą poprowadzi DJ i konferansjer Wojciech Grodzki. Podczas wieczoru nie zabraknie też atrakcji i miłych niespodzianek dla zakochanych, miedzy innymi pokaz tańca standardowego i latynoamerykańskiego w wykonaniu pary klasy mistrzowskiej. Koszt udziału w tej imprezie to 560 zł od pary. 

 

Dla osób, które wolą spokojniejszy i bardziej prywatny sposób spędzenia czasu Hotel proponuje kolacje walentynkowe z przystawką, deserem i kieliszkiem wina, przygotowane specjalnie na tę okazję przez Szefa Kuchni. Będzie można skorzystać z tej propozycji aż przez trzy dni, od 12 do 14 lutego, w cenie 119 zł za osobę. Dodatkowo 14 lutego w godzinach 18.00-21.00 w Restauracji Hotelu odbędzie się nastrojowy koncert "Duetu z przypadku", który umili Gościom wspólny czas.

 

s2s3

 

Dla fanów totalnego relaksu będzie otwarta hotelowa Strefa SPA z jacuzzi, sauną suchą i łaźnią parową oraz Gabinetem Masażu, który wszystkich Gości korzystających z oferty masażu w dniach 11-14 lutego ugości dodatkowym kieliszkiem prosecco lub kawą/herbatą.

 

s4s6

 

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji swoich wymarzonych Walentynek w Hotelu Szyszko***.

 

Dodaj komentarz